صفحه اصلی والیبال در لیگ جهانی امسال باید قاره پیمایی کنیم!
عبادی پور:

در لیگ جهانی امسال باید قاره پیمایی کنیم!

درج کننده خبر: دبیر سرویس
منبع: ورزش ما
در لیگ جهانی امسال باید قاره پیمایی کنیم!
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: برخلاف سایر تیم‌ها شرایط ما امسال در لیگ جهانی سخت تر است و باید قاره پیمایی کنیم.
کد خبر: 23111 تاریخ خبر: پنج شنبه, 03 خرداد 1397 ساعت: 18:14:57 بازدید: 92

به گزارش پایگاه خبری ورزش ما،‌ میلاد عبادی پور در مورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابت‌های لیگ ملت‌های جهان و شرایط اردوی صربستان اظهار داشت: بازی‌های خوبی در صربستان داشتیم. در بازی اول هر دو تیم زیر فشار وزنه بودند. در بازی دوم که کمی شبیه بازی‌های رسمی بود هر دو تیم با تمام قوا بازی کردند. امتیاز بسیار خوبی برای ما بود که برابر چنین تیم قدرتمندی قرار بگیریم. شرایط کلی تیم خوب است و می خواهیم با تمام توان برابر فرانسه قرار بگیریم.


وی ادامه داد: شنیده‌ایم فرانسه با ترکیب اصلی در هفته اول بازی خواهد کرد، اما این موضوعات برای ما مهم نیست، چون همه ما یک هدف داریم و برای رسیدن به آن باید تمام موانع را از سر راه خود برداریم. همه ما به یک هدف فکر می‌کنیم که آن هم رفتن روی سکو است.
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درمورد جوانگرایی در تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: همه بازیکنانی که الان با تجربه شده اند زمانی جوان و کم تجربه بودند. جوانانی که اضافه شده‌اند نیاز به زمان دارند تا بتوانند خود را پیدا کنند. جوانانی داریم که در آینده می‌توانند خیلی به تیم ملی کمک کرده و آینده را تضمین کنند. باید به این جوانان اعتماد کرد و به آنها فرصت داد تا کسب تجربه کنند. از مردم هم می خواهم که آنها را حمایت کنند. آنها برای کسب تجربه آمده اند و سخت است که بخواهند بار فنی تیم را در لحظات حساس به دوش بکشند. نباید از این جوانان انتظارات بالایی داشته باشیم، چون آنها جوان و جویای نام هستند و فعلاً باید کسب تجربه کنند.
عبادی پور در مورد پیش بینی‌اش از هفته اول رقابت‌های لیگ ملت‌های جهان گفت: در یک نظرسنجی دیدیم که مردم بیشترین رای را به 2 برد ایران در هفته اول داده بودند. برخی ها هم به سه شکست ایران رای داده بودند، اما امیدوارم با سه برد فرانسه را ترک کنیم. از دوستانم در کشورهای دیگر پرسیدم و دیدم که بازی‌های ما بسیار از آنها سخت تر است. برای مثال صربستان در هفته اول میزبان است و در هفته دوم باید با اتوبوس به بلغارستان برود و در هفته سوم هم عازم فرانسه می شوند و یعنی کلا در اروپا هستند، اما ما باید قاره پیمایی کنیم! امیدوارم که شروع خوبی داشته باشیم و سه پیروزی کسب کنیم و دست پر آماده هفته های بعدی شویم.شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.ad-banner
ad-banner