صفحه اصلی ورزش بانوان بدمینتون بازان برتر انتخابی بانوان مشخص شدند

بدمینتون بازان برتر انتخابی بانوان مشخص شدند

درج کننده خبر: دبیر سرویس
منبع: ورزش ما
بدمینتون بازان برتر انتخابی بانوان مشخص شدند
ثریا آقائی از تهران در یک نفره و هاله همدانچی وستایش عبدالکریمی از تهران در دونفره قهرمان مسابقات انتخابی بدمینتون بانوان شدند.
کد خبر: 15626 تاریخ خبر: دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 ساعت: 19:00:49 بازدید: 268

به گزارش پایگاه خبری ورزش ما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان بانوان در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه جاری در محل کمپ این فدراسیون در تهران برگزار شد و در پایان این رقابتها ثریا آقائی از تهران در قسمت یک نفره و ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی از تهران در قسمت دونفره به مقام قهرمانی دست یافتند.


دیدار مرحله پایانی این رقابتها در قسمت یک نفره بانوان بین ثریا آقائی از تهران و یگانه کرمانی از اصفهان برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفربه سود ثریا آقائی خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی دست یافت. یگانه کرمانی از اصفهان دوم شد و یسری بیگی ازاصفهان به مقام سوم قسمت یک نفره دست یافت.
در دیدار نهایی مسابقات دونفره بانوان، تیم دونفره هاله همدانچی و ستایش عبدالکریمی از تهران به مصاف تیم دونفره پگاه کامرانی و صفورا زمانلو از سمنان رفت که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر یک  به سود تیم دونفره هاله همدانچی و ستایش عبدالکریمی از تهران خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی دست یافتند. تیم دونفره پگاه کامرانی و صفورا زمانلو از سمنان دوم شد و تیم دونفره نازنین زمانی و یگانه تفریشی از تهران  به مقام سوم دست یافت.
مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بانوان بزرگسالان کشور در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه جاری با شرکت  بازیکن منتخب  از استانهای مختلف کشور در محل کمپ این فدراسیون در تهران برگزار شد.


*پایان ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون بدمینتون
مهندس علی موذن دبیر مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون بدمینتون گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام در تاریخ ۹۷/۰۲/۲۳ نامزدهای انتخاباتی این فدراسیون ثبت نام کردند. موذن داشت: نفراتی که ثبت نام نمودند متشکل از شهرام آهنجان، محمدرضا پوریا، کسری غفوری و محمد فرجی هستند.


 
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.ad-banner
ad-banner