صفحه اصلی کشتی قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان در جام بین‌المللی گرجستان
با کسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز؛

قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان در جام بین‌المللی گرجستان

درج کننده خبر: دبیر سرویس
منبع: ورزش ما
قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان در جام بین‌المللی گرجستان
تیم کشتی فرنگی جوانان ایران به عنوان قهرمانی رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جوانان در گرجستان رسید.
کد خبر: 15385 تاریخ خبر: دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 ساعت: 10:30:05 بازدید: 136به گزارش پایگاه خبری ورزش ما، مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جوانان، جام «موخران واختانگادزه» روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر باتومی کشور گرجستان برگزار شد.

در پایان تیم ایران توسط پویا ناصرپور در وزن ۵۵ کیلوگرم، حسین فروزنده در وزن ۸۲ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۸۷ کیلوگرم، امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم صاحب مدال طلا شد.

بهرام معروف خانی در وزن ۶۳ کیلوگرم، وحید دادخواه در وزن ۹۷ کیلوگرم نقره ای شدند و محمد چوبچیان در وزن ۷۷ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد. همچنین محمدجواد رضایی در وزن ۶۳ کیلوگرم نیز به عنوان پنجم رسید. تیم ایران در دو وزن نماینده نداشت.

تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان در این رقابت ها که با حضور ۱۱ کشور برگزار شد، در نهایت با کسب ۱۶۷ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیم های اوکراین با ۱۶۲، ترکیه با ۱۱۹، ارمنستان با ۱۱۷، ازبکستان با ۱۱۷ و گرجستان با ۱۰۵ به ترتیب در جایگاه های دوم تا ششم قرار گرفتند.

همچنین علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، مصطفی کایدخورده در وزن ۶۳ کیلوگرم، سجاد ایمان طلب در وزن ۶۷ کیلوگرم و سید احسان اسماعیل پور در وزن ۱۳۰ کیلوگرم دیگر نمایندگان کشورمان بودند که از دور رقابت ها کنار رفتند.


شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.ad-banner
ad-banner