صفحه اصلی کشتی چراغ سبز شورای فنی کشتی به رحیمی، یزدانی و قاسمی
به رغم غیبت در انتخابی؛

چراغ سبز شورای فنی کشتی به رحیمی، یزدانی و قاسمی

درج کننده خبر: دبیر سرویس
منبع: ورزش ما
چراغ سبز شورای فنی کشتی به رحیمی، یزدانی و قاسمی
شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد به رغم تاکید فراوان بر عدم غیبت در رقابتهای انتخابی تیم ملی، همچنان نگاه ویژه ای به نفرات باتجربه و عنوان‌دار دارد.
کد خبر: 15347 تاریخ خبر: دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 ساعت: 09:35:05 بازدید: 90به گزارش پایگاه خبری ورزش ما، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان طی روزهای ۱۹ تا ۲۱ اردیبهشت برگزار شد.

این در حالی است که برخی از ستارگان نامدار و بزرگ کشتی آزاد به دلیل مصدومیت و طی کردن دوران نقاهت در این پیکارها غیبت داشتند. آزادکاران نامداری همچون حسن رحیمی، رضا یزدانی و کمیل قاسمی از جمله همین غایبان بودند که به رغم انگیزه بالای حضور در انتخابی تیم ملی، به دلیل مصدومیت نتوانستند در این پیکارها به میدان بروند.

ابهام در وضعیت این آزادکاران عنوان دار و باتجربه باعث شد تا شورای فنی به رغم مصوبات سفت و سخت خود در خصوص غایبان رقابتهای انتخابی تیم ملی، توجه خاصی به وضعیت و دلایل این سه ملی پوش باتجربه داشته باشند.

ابراهیم جوادی یکی از اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد با بیان اینکه دلایل حسن رحیمی، رضا یزدانی و کمیل قاسمی برای غیبت در انتخابی تیم ملی در نشست شورای فنی بررسی خواهد شد، گفت: اگر دلایل این نفرات مورد موافقت شورای فنی قرار بگیرد، این نفرات مجوز آنرا خواهند داشت تا باید رسیدن به دوبنده تیم ملی با نفرات برتر رقابتهای انتخابی کشتی بگیرند. مطمئنا هیچ کشتی‌گیری برای شورای فنی مستثنی از دیگری نیست و همه باید از فیلتر انتخابی بگذرند.

بدین ترتیب این سه آزادکار عنوان دار به جلسه شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد که امروز دوشنبه برگزار می‌شود، چشم دوخته اند تا شاید دلایل و مدارک آنها برای غیبت در مرحله نهایی انتخابی بررسی و مورد موافقت قرا گیرد.

آنچه مسلم است در صورت تایید مدارک این آزادکاران، باز هم آنها راه سختی را برای رسیدن به دوبنده تیم ملی خواهند داشت، چراکه با توجه به نظر شورای فنی آنها باید با نفرات اول، دوم و سوم رقابتهای انتخابی مصاف کنند.


شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.ad-banner
ad-banner