صفحه اصلی رزمی نمایندگان ایران به دو نشان برنز دست پیدا کردند
جودو قهرمانی جوانان آسیا؛

نمایندگان ایران به دو نشان برنز دست پیدا کردند

درج کننده خبر: دبیر سرویس
منبع: ورزش ما
نمایندگان ایران به دو نشان برنز دست پیدا کردند
روز نخست از رقابتهای جودو قهرمانی جوانان آسیا با کسب دو نشان برنز برای نمایندگان کشورمان در بیروت به پایان رسید.
کد خبر: 14858 تاریخ خبر: یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397 ساعت: 12:29:01 بازدید: 77به گزارش پایگاه خبری ورزش ما، این دوره از مسابقات روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور ۱۹۶ جودوکار از ۲۲ کشور به میزبانی لبنان در بیروت آغاز شد. در روز نخست تیم کشورمان شش نماینده داشت که حاصل تلاش آنها کسب دو نشان برنز بود.

ابوالفضل محمودی در وزن ۶۶- کیلوگرم بعد از پیروزی مقابل نماینده نپال، در مقابل جودوکاری ازبکستان نتیجه را واگذار کرد و در گروه شانس مجدد با دو پیروزی مقابل جودوکارانی از چین تایپه و تاجیکستان صاحب مدال برنز شد. علی بریمانلو نیز دیگر جودوکار کشورمان در این وزن بعد از یک دور پیروزی برابر رقیب از قرقیزستان، با دو شکست برابر حریفانی از تاجیکستان باخت و حذف شد.

امین کامیابی هم در وزن ۷۳- کیلوگرم بعد از استراحت در دور اول، نماینده هند را با ضربه فنی از پیش رو برداشت و در ادامه برابر نماینده قزاقستان بازنده تاتامی را ترک کرد. وی در گروه شانس مجدد دو جودوکار از قرقیزستان و مغولستان را از پیش رو برداشت و روی سکوی سوم ایستاد و برنز گرفت.

علی قلی پور در وزن ۶۰- کیلوگرم  بعد از پیروزی برابر نماینده میزبان به هند باخت و حذف شد.

در بخش دختران شیوا جهانگیری در وزن ۴۸- کیلوگرم با شکست مقابل حریفانی از ازبکستان و چین تایپه  به کار خود پایان داد و نگین نظری هم در وزن ۵۸- کیلوگرم بعد از پیروزی مقابل حریفی از لبنان، با قبول شکست برابر جودوکارانی از ازبکستان و نپال از گردونه مسابقات کنار رفت.

امروز یکشنبه در دومین و آخرین روز این مسابقات قاسم باغچقی، علی پرهیزگار، حمیدرضا ملک زاده، امیرمحمد بهمنی، مریم بربط و میها اکبری به دیدار رقبای خود می روند.


شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.ad-banner
ad-banner