صفحه اصلی کشتی پایان رقابت ۱۲۶۵ کشتی گیر آزاد و فرنگی با معرفی نفرات برتر

پایان رقابت ۱۲۶۵ کشتی گیر آزاد و فرنگی با معرفی نفرات برتر

درج کننده خبر: دبیر سرویس
منبع: ورزش ما
پایان رقابت ۱۲۶۵ کشتی گیر آزاد و فرنگی با معرفی نفرات برتر
رقابت‌های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور با مشخص شدن نفرات برتر در اوزان ده‌گانه به پایان رسید.
کد خبر: 110256 تاریخ خبر: پنج شنبه, 22 شهریور 1397 ساعت: 19:28:25 بازدید: 458
به گزارش پایگاه خبری ورزش ما، رقابت‌های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور، امسال با طرحی جدید و به صورت وزن به وزن برگزار شد. این مسابقات از روز ۱۰ مرداد ماه آغاز شد و امروز پنج‌شنبه ۲۲ شهریورماه در هفته هفتم به ایستگاه پایانی خود رسید.

در کشتی آزاد ۸۱۰ و در کشتی فرنگی ۴۵۵ نفر شرکت کردند که در مجموع ۱۲۶۵ کشتی گیر در رقابت‌های عمومی (اوپن) سال ۹۷ حضور داشتند.

فدراسیون کشتی با هدف شناسایی استعدادها و پشتوانه‌ها در کشتی کشور امسال مسابقات عمومی را در رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال و با اهدای جوایز نقدی ۵، ۳ و ۲ میلیون تومانی به نفرات برتر هر وزن (در مجموع ۲۰۰ میلیون تومان در ۲۰ وزن) برگزار کرد و نفرات برتر و مستعد این مسابقات به کارگاه‌های فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی دعوت می‌شوند تا بتوانند در سال‌های آینده در تیم‌های ملی بدرخشند.

اسامی نفرات این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: ۱- احسان سنچولی (گلستان) ۲- محسن ملکی (تهران) ۳- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) ۴- حمیدرضا تقی زاده (تهران) ۵- تورج کهریزی (البرز) و علی حافظی پور (لرستان) ۷- محمد کاظم خدابنده لو (البرز) ۸- رضا بیات (لرستان) ۹- سالار قیاسی چکا (لرستان) ۱۰- علیرضا محراب (لرستان)

۶۱ کیلوگرم: ۱- مجید داستان (تهران) ۲- میرعلی باوفا سادات (تهران) ۳- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی) ۴- سجاد ترغو (خراسان رضوی) ۵- علیرضا حسنی (تهران) و خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷- محمد رادپور (البز) ۸- عرفان اخوان (تهران) ۹- سید حسین ساداتی (مازندران) ۱۰- حسین خدیور (مازندران)

۶۵ کیلوگرم: ۱- علی اکبر زرودی (مازندران) ۲- علی اسمعیل پور (مازندران) ۳- محمد زمانی (تهران) ۴- رحمان رحیم پور (فارس) ۵- سورنا شکریان (مازندران) ۶- محمدرضا باقری (مازندران) ۷- علی علیزده (مازندران) ۸- ستار عزیزی (لرستان) ۹- پیمان عبدی راد (تهران) ۱۰- یوسف روحی (مازندران)

۷۰ کیلوگرم: ۱- حسین ابوذری (مازندران) ۲- فرهاد نوری (تهران) ۳- نیما اشفاقی (مازندران) ۴- حامد فلاحی (فارس) ۵- عرفان مالمیر (همدان) ۶- امیرحسین حسینی (تهران) ۷- سجاد عبدلی (مازندران) ۸- محمد جعفری (تهران) ۹- امیرمحمد یزدانی (مازندران) ۱۰- سامان شجاعی (بوشهر)

۷۴ کیلوگرم: ۱- فریبرز بابایی (مازندران) ۲- ابراهیم قلی پور (مازندران) ۳- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی ۴- سجاد محمدی (مازندران) ۵- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) و کمیل نورمحمدی (تهران) ۷- علیرضا مرادی (کرمانشاه) ۸- رامین علمی (تهران) ۹- محمدحسین نجاریان (مازندران) ۱۰- امین جعفری (البرز)

۷۹ کیلوگرم: ۱- محمد امیری (تهران) ۲- مرتضی میرزایی (تهران) ۳- محمدرضا آرش (لرستان) ۴- علی شکوری (مازندران) ۵- حسین دویستی (تهران) ۶- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) ۷- امیرحسین لرستانی (تهران) ۸- وحید بیرانوند (لرستان) ۹- امیر موذنی (اصفهان) ۱۰- یاسر پیرهادی (تهران)

۸۶ کیلوگرم: ۱- سید علی موسوی (گیلان) ۲- رضا مظفری (مازندران) ۳- میلاد دوانقی (تهران) ۴- سعید سلطانی (تهران) ۵- حسین جلالی نژاد (لرستان) ۶- فردین قهرمانی (همدان) ۷- آرش نفر سفید دستی (چهارمحال و بختیاری) ۸- حامد منافیان (آذربایجان شرقی) ۹- امیرحسین لرستانی (تهران) ۱۰- هاشم مرادی (سیستان و بلوچستان)

۹۲ کیلوگرم: ۱- ارشک محبی (کرمانشاه) ۲- مرصاد مرغزاری (مازندران) ۳- حسین جلالی نژاد (لرستان) ۴- مهدی طاهری (تهران) ۵- محمدحسین میرباغبان (تهران) ۶- مجتبی عزیزی (لرستان) ۷- میثم نامداری (خوزستان) ۸- میثم عبدی (تهران) ۹- فرشید معمر (تهران) ۱۰- علی شمائی (تهران)

۹۷ کیلوگرم: ۱- پدرام جمشیدی (تهران) ۲- مجید کرمی (تهران) ۳- علی آرین پور (کرمانشاه) ۴- علیرضا ابراهیمی (همدان) ۵- حسین اسماعیلی (تهران) ۶- محمدحسین فیروزپور (مازندران) ۷- علی خیری (تهران) ۸- سعید عنبری (تهران) ۹- هادی وفائی پور (همدان) ۱۰- حسین پاکدین (مازندران)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- مهدی هاشمی (مازندران) ۲- امیررضا امیری (لرستان) ۳- محمد مرادی (کرمانشاه) ۴- علی اصغر اکبری (مازندران) ۵- شایان جلیل زاده (تهران) ۶- مجتبی عزیزی (لرستان) ۷- مهرشاد محمدی مازندران) ۸- فرشاد مهدی دوست (قزوین) ۹- امید هادیان (مازندران) ۱۰- علیرضا حمزه نژاد (مازندران)

کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسیوند پناهی (خوزستان) ۲- سعید سید احمدیان (خوزستان) ۳- هادی تحتانی (آذربایجان شرقی) ۴- مهدی قربانی (قم) ۵- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) ۶- مهدی پیشکول (خوزستان) ۷- محمد حسیوند (خوزستان) ۸- رضا دادفرمای (فارس) ۹- عدنان مرادی (کردستان) ۱۰- (محمد اشکش (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱- امید آرامی (سیستان و بلوچستان) ۲- بهروز ملکی (خوزستان) ۳- رضا کبیری (خوزستان) ۴- حسین جاویدی (فارس) ۵- محمد حسینوند (خوزستان) ۶- میلاد تیموری (لرستان) ۷- محمد حاجیوند (خوزستان) ۸- آرش سلیمانی (خوزستان) ۹- حسین عباسی (تهران) ۱۰- علی نوربخش (تهران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدجواد رضایی (قم) ۲- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) ۳- پیمان رضایی (خوزستان) ۴- محمد ابوالحسنی (تهران) ۵- وحید عباسی (کرمانشاه) ۶- سعید رحیمی دلخانی (فارس) ۷- محمد ادهم خلیلی (لرستان) ۸- مهدی یاری فرد (زنجان) ۹- مرتضی کاید خورده (خوزستان) ۱۰- محمدمهدی علی پور (فارس)

۶۷ کیلوگرم: ۱- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) ۲- سجاد ایمان طلب (مازندران) ۳- محمد غلامی (فارس) ۴- نیما اسماعیلی (تهران) ۵- فرشید عبدولی (خوزستان) و امیرحسین حاجی پور (مازندران) ۷- پیام رحیمی (کردستان) ۸- بهنام عبدولی (خوزستان) ۹- پوریا سلیمی (مازندران) ۱۰- علیرضا محمودی (لرستان)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۲- عابد بابکان (البرز) ۳- عرفان سعادتی فر (تهران) ۴- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- مهدی یونس فر (کهگیلویه و بویراحمد) ۶- سعید شاهرخی (البرز) ۷- آریا سام (مازندران) ۸- محمدرضا کاگه (ایلام) ۹- علیرضا پاشایی (مازندران) ۱۰- حسین پیراور (البرز)

۷۷ کلیوگرم: ۱- فرشاد بلفکه (اصفهان) ۲- سجاد فرج پور (مازندران) ۳- مهرداد الاداغلو (البرز) ۴- علی سلیمانی (قم) ۵- حمیدرضا جعفری برگانی (فارس) ۶- فرید محمدی (خراسان شمالی) ۷- میرحسین نوازشی (تهران) ۸- محمدامیر نامجو (فارس) ۹- مجتبی الهیاری (فارس) ۱۰- مهدی هادی پور برزگر (فارس)

۸۲ کلیوگرم: ۱- مهدی محمدزاده (مازندران) ۲- ناصر علیزاده (مازندران) ۳- کیوان رضایی (فارس) ۴- سعید صادقی (تهران) ۵- عباس مهدی زاده (اصفهان) ۶- سید محمد عزیزی (مازندران) ۷- حامد احمدزاده (البرز) ۸- علی حیدری (قم) ۹- علی رضایی (خوزستان) ۱۰- جلال طاهری گنگرج (مازندران)

۸۷ کیلوگرم: ۱- علی خلیل زاده (مازندران) ۲- حسین خانپور (مازندران) ۳- علیرضا شیخی (البرز) ۴- عرفان نعمتی (هرمزگان) ۵- حسین اسدی (فارس) ۶- علی منصورزاده (اصفهان) ۷- علی موسی زاده (تهران) ۸- فردین سالاری (کرمان) ۹- محمد محرابی (لرستان) ۱۰- یزدانی بالی (تهران)

۹۷ کیلوگرم: ۱- حسین شکری (فارس) ۲- ادریس ابراهیمی (کردستان) ۳- آرمان طهماسبی (تهران) ۴- علی باجوروند (خوزستان) ۵- میثم معتمد (خوزستان) و علی کنعانی (اردبیل) ۷- حسین پاکدین (مازندران) ۸- محمدرضا رمضانی (مازندران) ۹- ایمان حسینی (کرمانشاه) ۱۰- مسعود زید آبادی نژاد (کرمان)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- علی اکبر یوسفی احمد چالی (مازندران) ۲- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۳- سجاد جلیلیان (کرمانشاه) ۴- آیدین دهقان (مازندران) ۵- مجتبی رضایی (البرز) و مهدی آجرلو (تهران) ۷- علی اصغر بندپی نژاد (مازندران) ۸- علی سلیمانی (تهران) ۹- عبدالرسول شعائری (فارس) ۱۰- فرید عسگری (کرمانشاه).
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.



ad-banner
ad-banner