صفحه اصلی کشتی رقابت 5 فرنگی‌ کار در روزسوم
مسابقات کشتی فرنگی

رقابت 5 فرنگی‌ کار در روزسوم

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
رقابت 5 فرنگی‌ کار در روزسوم
در سومین روز از مسابقات جهانی کشتی فرنگی امروز 5 ملی‌پوش کشورمان روی تشک می‌روند.
کد خبر: 314050 تاریخ خبر: شنبه, 17 مهر 1400 ساعت: 10:06:20 بازدید: 75
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ سومین روز از مسابقات جهانی کشتی فرنگی امروز در حالی به میزبانی اسلو نروژ پیگیری می‌شود که نمایندگان کشورمان در مسابقات مقدماتی سه وزن پایانی میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم، محمدرضا گرایی در وزن 67 کیلوگرم و رامین طاهری در وزن 87 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ساموئل جونز از آمریکا و دنیز منیکسه از آلمان می رود. در این وزن 21 نفر حضور دارند.


در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا گرایی دارنده مدال طلای المپیک پس از استراحت در دور اول در دور دوم با تسوچیکا شیمویامادا قهرمان آسیا از ژاپن کشتی می گیرد. در این وزن 27 نفر حضور دارند.


در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری در دور اول با میهایل برادو از مولداوی کشتی می گیرد. وی در صورت پیروزی در این مبارزه در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان آلان ورا گارسیا از آمریکا و تورپان بیسلطان اف از دانمارک می رود. در این وزن 25 نفر حضور دارند.


مسابقات مقدماتی از ساعت 12 به وقت تهران آغاز خواهد شد. همچنین امشب محمدهادی ساروی در 97 کیلوگرم و علی‌اکبر یوسفی در 130 کیلوگرم در فینال به رقابت می‌پردازند. در پایان مسابقات چهار وزن نخست تیم روسیه با 80 امتیاز در صدر قرار دارد و تیم های آذربایجان، ترکیه، ایران و ارمنستان به ترتیب با 66، 40، 40 و 35 امتیاز در جایگاه های دوم تا پنجم قرار دارند.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
برچسب های مرتبط:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.