صفحه اصلی والیبال پاداش والیبالیست های ناشنوا اعزامی به قهرمانی جهان ایتالیا مشخص شد

پاداش والیبالیست های ناشنوا اعزامی به قهرمانی جهان ایتالیا مشخص شد

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
پاداش والیبالیست های ناشنوا اعزامی به قهرمانی جهان ایتالیا مشخص شد
رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: والیبالیست های ناشنوا در صورت کسب عنوان قهرمانی در مسابقات قهرمانی جهان ایتالیا، ۱۰ میلیون پاداش به عنوان پای سکو دریافت خواهند کرد.
کد خبر: 313343 تاریخ خبر: سه شنبه, 30 شهریور 1400 ساعت: 10:52:18 بازدید: 57
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ مهران تیشه گران اظهار کرد: طبق قولی که به والیبالیست های ناشنوا اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان ایتالیا داده شده بود و با تصویب هیات رییسه فدراسیون، مبلغ ۱۰ میلیون تومان در صورت کسب عنوان قهرمانی، ۶ میلیون تومان نقره و ۳ میلیون تومان برای برنز به عنوان پاداش پای سکو برای والیبالیست های ناشنوا و کادر فنی در نظر گرفته شده که در صورت مدال آوری به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی در پایان گفت: این پاداش جدا از پاداشی است که توسط وزارت ورزش و جوانان به مدال آوران پرداخت می شود، البته امیدوارم با حمایت های خوبی که سجادی وزیر ورزش و جوانان از ورزشکاران ناشنوا دارد، پاداش مدال آوران ناشنوا که در حال حاضر ۶۰ درصد افراد سالم است، یکسان سازی شود و دیگر از نظر پرداخت پاداش تبعیضی بین مدال آور ناشنوا و افراد سالم و معلول در آینده وجود نداشته باشد.

تیم ملی والیبال ناشنوایان امشب ۳۰ شهریور برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان عازم ایتالیا می شود و مسابقات از روز پنجشنبه یکم مهر آغاز می شود و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.