صفحه اصلی بسکتبال تلاش تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای راهیابی به مرحله پلی آف بازیهای پارالمپیک

تلاش تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای راهیابی به مرحله پلی آف بازیهای پارالمپیک

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
تلاش تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای راهیابی به مرحله پلی آف بازیهای پارالمپیک
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر گفت: هر چند در بازیهای پارالمپیک توکیو در گروه سختی قرار گرفتیم، اما سعی داریم ارزش های تیم بسکتبال با ویلچر ایران را به دنیا نشان دهیم.
کد خبر: 311159 تاریخ خبر: یکشنبه, 24 مرداد 1400 ساعت: 08:44:44 بازدید: 67
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ عباس آقا کوچکی در ارزیابی از تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در بازیهای پارالمپیک توکیو، اظهار کرد: در حال حاضر هماهنگی بسیار خوبی بین بازیکنان داخلی و لژیونر از نظر انجام کارهای تکنیکی و تاکتیکی ایجاد شده و تیم از شرایط آمادگی بسیار خوبی برخوردار است.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر به اهداف پیش بینی شده در آخرین اردوی تیم ملی دست پیدا کرده اید، گفت: در هر مرحله از اردو به اهدافی که برای آماده سازی بازیکنان در نظر گرفته بودیم، دست پیدا کردیم و طبق برنامه پیش رفتیم.

آقاکوچکی تصریح کرد: با توجه به زمان کمی که تا اعزام تیم به بازیهای پارالمپیک توکیو باقی مانده در اردوی آخر به جز حفظ آمادگی جسمانی بازیکنان، در حال بررسی کلیه تکنیک ها و تاکتیک های حمله و دفاع هستیم تا به اهدافی که در ۷ مرحله اردو پیش بینی کرده بودیم، دست پیدا کنیم.

وی در ارزیابی از حریفان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو، اظهار کرد: در دور مقدماتی بازیهای پارالمپیک با تیم هایی همچون استرالیا (قهرمان آسیا - اقیانوسیه) آمریکا (قهرمان پارالمپیک ریو)، انگلیس (نایب قهرمان پارالمپیک ریو) ، آلمان و الجزایر همگروه هستیم که به عنوان یکی از سخت ترین گروه ها عنوان شده است. هر چند صعود از این گروه و راهیابی به پلی آف کار راحتی نیست، اما تلاش خواهیم کرد که در ابتدا ارزش های تیم بسکتبال با ویلچر ایران را به دنیا نشان دهیم و حضوری قویتر از ریو داشته باشیم.

آقاکوچکی در پایان افزود: یکی از مهم ترین اهداف ما در مرحله مقدماتی این است که رقابت های خوبی را به نمایش بگذاریم و با قرار گرفتن در جمع ۴ تیم بالای گروه خود، شرایط حضورمان را در پلی آف فراهم کنیم.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.