صفحه اصلی فوتبال وقتی مجیدی نعل وارونه می‌زند!

وقتی مجیدی نعل وارونه می‌زند!

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
وقتی مجیدی نعل وارونه می‌زند!
سرمربی استقلال برخلاف اصول و قواعد جاری بر نشست های خبری و همینطور نظر دستیارش، می گوید مسائل کارشناسی ربطی به خبرنگاران ندارد!
کد خبر: 308091 تاریخ خبر: چهارشنبه, 30 تیر 1400 ساعت: 09:05:09 بازدید: 50
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال که در روزهای اخیر بیش از مسائل فنی درگیر مسائل حاشیه ای و مشکلات مدیریتی تیمش بوده، کمتر در نشست های خبری حاضر شده است. سرمربی آبی پوشان که در نشست خبری قبل از بازی در احترام به مشکلات بازیکنان شرکت نکرده بود، در بازگشت، واکنش عجیبی به یک سوال داشت.

او در واکنش به سوال خبرنگاری درباره دلیل غیبت چند بازیکن تیمش در ترکیب اصلی گفت: «ما ترجیح دادیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم و حضور خاقانی یک بحث کارشناسی است و فکر نمی‌کنم به خبرنگار ربطی داشته باشد!»

این پاسخ عجیب در حالی از سوی مجیدی در واکنش به یک سوال فنی ارائه شده که دستیار او یعنی صالح مصطفوی روز گذشته در نشست خبری قبل از بازی درباره مشکلات حاشیه ای تیمش گفته بود: «من اینجا هستم که به سوالات فنی پاسخ بدهم.»

با این اوصاف باید معلوم شود که بالاخره نشست خبری جای سوالی فنی است یا سوالات حاشیه ای مربوط به مشکلات مدیریتی و از این دست مسائل؟

مطمئنا فرهاد مجیدی خودش را در زمره مربیان به روز و دنیا دیده می داند و بهتر از هر کسی آگاه است که نشست خبری قبل و بعد از بازی مربوط به مسائل مربوط به همان بازی است و باید سوالات فنی و کارشناسی پرسیده شود اما به نظر می رسد که مشکلات استقلال و حل و فصل این مسائل تمرکز را از فرهاد مجیدی گرفته که او اینطور به سوالات فنی پاسخ می دهد. شاید هم فرهاد مجیدی در روزهای انتهای فصل و در گیر و دار مسائل حاشیه ای استقلال، دلش می‌خواهد خبرنگاران از او بیشتر درباره مسائل "غیر فنی" سوال کنند تا او بیشتر به این گونه مسائل پاسخ دهد.

کما اینکه مجیدی در ادامه این جواب تعجب برانگیز خود، درباره نیمکت نشینی وریا غفوری و شیخ دیاباته صحبت می کند و آن را یک مساله فنی می داند ولی معلوم نیست که واکنش عجیب او برخاسته از دوری از نشست های خبری است که مدتی است حضورش در آنها کمرنگ شده یا مشکلات مدیریتی تیمش تمرکز او را از بین برده است.

در هر حال مطابق آنچه آیین نامه ها و اصول حرفه ای حکم می کند، نشست خبری در هر مسابقاتی مربوط به مسائل فنی است و مربیان نمی توانند به غیر از مسائل فنی به هر سوال دیگری جواب بدهند!
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.