صفحه اصلی والیبال پایان تلخ والیبال ایران با ۵ پیروزی و ۱۰ شکست
لیگ ملت‌های والیبال

پایان تلخ والیبال ایران با ۵ پیروزی و ۱۰ شکست

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
پایان تلخ والیبال ایران با ۵ پیروزی و ۱۰ شکست
تیم ملی والیبال کشورمان در پانزدهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 مقابل آرژانتین قرار گرفت.
کد خبر: 305585 تاریخ خبر: چهارشنبه, 02 تیر 1400 ساعت: 20:40:00 بازدید: 60
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛  تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 از ساعت 18:30 مقابل آرژانتین قرار گرفت.

ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه از ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مسعود غلامی، امیر غفور و آرمان صالحی استفاده کرد. ملی‌پوشان ایران از چهارده بازی قبلی خود 5 پیروزی و 9 شکست در کارنامه دارند.


ست نخست؛ 33 بر 31 به سود آرژانتین


بازی بسیار نزدیک شروع شد، اما در امتیاز 8 بر 7 به سود آرژانتین بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه شاگردان آلکنو بازی را در امتیاز 10 به تساوی کشاندند. در امتیاز 16 بر 14 به سود آرژانتین یک بار دیگر بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. این ست طولانی در نهایت با نتیجه 33 بر 31 به سود آرژانتین خاتمه پیدا کرد.


ست دوم؛ 25 بر 23 به سود آرژانتین


بازی در ست دوم هم نزدیک آغاز شد، اما برخی ناهماهنگی‌ها در زمین ایران موجب شد تا آرژانتین 5 بر 4 از ایران پیش بیفتد. در امتیاز 8 بر 7 به سود آرژانتین بازیکنان هر  دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز 16 بر 14 به سود آرژانتین بازیکنان هر دو تیم یک بار دیگر به وقت استراحت فنی رفتند. در امتیاز 20 بازی به تساوی کشیده شد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 23 به سود آرژانتین خاتمه پیدا کرد.


ست سوم؛ 32 بر 30 به سود ایران


برای شروع ست سوم محمدرضا حضرت‌پور جایگزین آرمان صالحی شد. شاگردان مارسلو مندز در ست سوم هم عملکرد خوبی داشتند و در امتیاز 8 بر 4 به سود آنها بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران، یک بار دیگر بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 32 بر 30 به سود ایران تمام شد


ست چهارم؛ 25 بر 18 به سود آرژانتین


از شروع ست چهارم جواد کریمی و صابر کاظمی که از اواسط ست قبل وارد زمین شده بودند، در ترکیب تیم ایران ماندند. در امتیاز 8 بر 4 به سود آرژانتین زمان وقت استراحت فنی اول فرا رسید. برتری شاگردان مندز ادامه پیدا کرد و در امتیاز 16 بر 11 به سود آرژانتین زمان وقت استراحت فنی دوم فرا رسید. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 18 به سود آرژانتین خاتمه پیدا کرد.


به این ترتیب کار والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 با ثبت 5 پیروزی و 10 شکست به پایان رسید

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.