صفحه اصلی کشتی سلطانی‌فر: به تاریخ‌سازی دوباره کشتی امیدواریم
با افزایش قیمت ارز در اعزام‌ها به مشکل می‌خوریم

سلطانی‌فر: به تاریخ‌سازی دوباره کشتی امیدواریم

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
سلطانی‌فر: به تاریخ‌سازی دوباره کشتی امیدواریم
وزیر ورزش گفت: با افزایش قیمت ارز اعزام‌های ما در آینده با مشکلاتی روبرو خواهد شد که باید نگاه ویژه به فدراسیون‌ها صورت بگیرد.
کد خبر: 300349 تاریخ خبر: پنج شنبه, 09 اردیبهشت 1400 ساعت: 14:21:12 بازدید: 108
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ مسعود سلطانی‌فر در مراسم افتتاح خانه کشتی شهید صدرزاده اظهار داشت: من در خلال مراحل بازسازی این مجموعه از نزدیک شاهد تلاش‌های صورت گرفته بودم. زیرساخت‌هایی فراهم شد تا کشتی ایران باز هم تاریخ سازی کند و بار سنگین ورزش را به دوش بکشد. در مراحل بازسازی خانه کشتی شهید صدرزاده بر اساس اطلاعات موجود رقمی بالغ بر 25 میلیارد تومان هزینه شده که از منابع مختلف تامین شد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: به رئیس فدراسیون خسته‌ نباشید می‌گویم، امیدوارم این تلاش‌ها در روند مهمترین آوردگاه‌های ورزشی جهان از جمله المپیک به ثمر بنشیند. من چند باری با کشتی‌گیران و مربیان صحبت کردم. آنها با انگیزه تلاش و تمرین می‌کنند تا موجبات افتخار و فراهم کنند.

سلطانی‌فر گفت: در تاریخ ورزش کشور، پر افتخارترین ورزشکاران را در رشته‌های سنتی شاهد بودیم. از نسل گذشته، عبدالله موحد با 6 طلای المپیک و جهان، از نسل فعلی حمید سوریان با 7 مدال طلای جهان و المپیک، پرافتخارترین ورزشکاران هستند، البته حق هادی‌ ساعی ضایع نشود که او در المپیک پرافتخارترین ورزشکار بوده است. کشتی به خاطر این ظرفیت‌هایی که دارد باعث شد انتظار بهترین نتایج از این رشته وجود داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: کمک خوبی از سوی دولت و مجلس به ورزش شده با این هدف که در آوردگاه‌های مهم با آرامش نتایج خوبی بگیرند. با افزایش قیمت ارز اعزام‌های ما در آینده با مشکلاتی روبرو خواهد شد که باید نگاه ویژه به فدراسیون‌ها صورت بگیرد. امیدوارم کاروان شادی آفرین ورزش، مسیر خود را با سرعت بیشتری طی کند.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.