صفحه اصلی فوتبال نظری: اینکه کسی از جیب خودش پاداش بدهد ریخت و پاش نیست
دربی یکی از بازی های مهم است

نظری: اینکه کسی از جیب خودش پاداش بدهد ریخت و پاش نیست

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
نظری: اینکه کسی از جیب خودش پاداش بدهد ریخت و پاش نیست
سخنگوی باشگاه استقلال گفت: اینکه فردی از جیب خودش پاداش بدهد ریخت و پاش نیست، برای هر بازی مهم مبلغی را به عنوان پاداش در نظر می گیریم، دربی هم یکی از بازی های مهم ما است.
کد خبر: 297730 تاریخ خبر: دوشنبه, 22 دی 1399 ساعت: 15:47:03 بازدید: 69
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ حجت نظری در خصوص حضور در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی استقلال در دربی 94  اظهار داشت: احتمال دارد به ورزشگاه بروم و احتمال دارد نروم. چون با محدودیت تعداد حضار روبرو هستیم ممکن است ترجیح بدهیم که با ترکیب دیگری در ورزشگاه حاضر بشویم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال  در مورد شرایط این تیم و اینکه آبی‌پوشان با نتایج دلگرم کننده اخیر شانس بیشتری برای پیروزی در دربی دارند، گفت: بی تردید ما فکر می‌کنیم که شرایط مناسبی داریم. تیم استقلال حتما روند رو به رشد خودش را در زمین نشان می‌دهد. نفرات خیلی خوبی داریم و تمرینات بسیار خوبی پشت سر گذاشته شده است. همانطور که استقلال روی کاغذ شانس بیشتری دارد امیدواریم در زمین هم شاهد این برتری باشیم.


نظری در گفت‌وگو با شبکه خبر،  در خصوص اینکه پاداش ویژه‌ای برای برد در دربی امروز تعیین شده و همچنین یکی از اعضای هیات مدیره از جیب خودش قصد پرداخت پاداش دارد، به این ترتیب به نظر می‌رسد باشگاه استقلال ریخت و پاش می‌کند، اظهار داشت: اینکه فردی از جیب خودش پرداخت می‌کند ریخت و پاش نیست. ما برای هر بازی مهم مبلغی را به عنوان پاداش در نظر می‌گیریم، دربی هم یکی از بازی های مهم ما است.


وی ادامه داد: این بازی مهمترین بازی فصل در مسابقات داخلی فارغ از بازی های آخر فصل است. همانطور که برای همه بازی های مهم پاداش در نظر می‌گیریم این پاداش هم در کنار دیگر مشوق‌ها در نظر گرفته شده است.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.