صفحه اصلی فوتبال محمودزاده: فیفا پاسخ شفافی به بازگشت شجاعیان به فهرست استقلال نداد

محمودزاده: فیفا پاسخ شفافی به بازگشت شجاعیان به فهرست استقلال نداد

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
محمودزاده: فیفا پاسخ شفافی به بازگشت شجاعیان به فهرست استقلال نداد
مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: فیفا پاسخ شفافی برای بازگشت داریوش شجاعیان به فهرست استقلال در این فصل را نداد.
کد خبر: 290685 تاریخ خبر: جمعه, 10 مرداد 1399 ساعت: 22:59:58 بازدید: 58
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ فریبرز محمودزاده در گفت و گو با شبکه ورزش در مورد وضعیت بازگشت داریوش شجاعیان به فهرست استقلال گفت: در تاریخ 23 دی 1398 خلیل زاده مدیریت باشگاه استقلال در نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد که نام شجاعیان به دلیل مصدومیت از فهرست استقلال در فصل 99-98 خارج شود و بعد از این نامه کارت بازی شجاعیان ابطال شد و این بازیکن از فهرست بیرون آمد.

وی افزود: در تاریخ 9 تیر 1399 من به عنوان مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ پیشنهادی به بهاروند ریاست محترم سازمان لیگ دادم و نوشتم که اجازه بدهند با توجه به وقفه 4 ماه و نیمه در لیگ برتر بازیکنانی مثل شجاعیان به فهرست برگردند و همچنین باشگاه‌ها بتوانند از بازیکنان آکادمی خود استفاده کنند. در مورد استفاده از بازیکنان آکادمی پیشنهاد استفاده از 5 بازیکن داده شد. در مورد وضعیت بازیکنانی نظیر شجاعیان نیز از فیفا استعلام گرفته شد زیرا بازگشت بازیکنان بزرگسال به تیم منوط به پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه‌هاست.


مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: فیفا در مورد استفاده از بازیکنان آکادمی استقبال نشان داد اما در مورد بازگشت بازیکنانی نظیر شجاعیان به فهرست تیم پاسخ شفافی نداد و گفت که این مساله به تصویب قوانین منوط می‌شود و روز چهارشنبه هم جلسه‌ای در دفتر دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال در این خصوص برگزار کردیم.


وی تاکید کرد: جذب شجاعیان برای استقلال منفی است زیرا در متن قراردادش با باشگاه استقلال صراحتا ذکر شده که سه فصل مسابقاتی و این بازیکن قراردادش را فسخ کرده و نمی‌تواند حتی سهمیه آزاد فیفا هم برای استقلال لحاظ شود. به این ترتیب تا این لحظه حضور شجاعیان در استقلال منتفی است.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.