صفحه اصلی فوتبال فغانپور: قرارداد ویلموتس از ما پنهان شد

فغانپور: قرارداد ویلموتس از ما پنهان شد

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
فغانپور: قرارداد ویلموتس از ما پنهان شد
مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد مارک ویلموتس در اختیار کمیته حقوقی قرار نگرفت و از ما پنهان شد.
کد خبر: 288487 تاریخ خبر: سه شنبه, 30 اردیبهشت 1399 ساعت: 17:31:06 بازدید: 58
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ صفی‌الله فغانپور درباره بحث قرارداد مارک ویلموتس و شکایت این مربی از فدراسیون فوتبال ایران اظهار داشت: نمی‌خواستم در این مورد حرف بزنم اما الان که سوال شد می‌گویم. کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال یکی از برجسته‌ترین کمیته‌ها بین تمام فدراسیون‌ها است و از هر جهت ادعای کارآمدی دارد.

وی افزود: من به عنوان مسئول حقوقی فدراسیون چهار ماه پس از رفتن کی روش و قبل از انتخاب سرمربی جدید به رئیس فدراسیون نامه نوشتم که در خصوص انتخاب سرمربی جدید نه دخالتی دارم و نه صلاحیت اظهار نظر دارم، اما اگر مربی انتخاب شد قرارداد آن را در اختیار کمیته حقوقی قرار دهند تا این کمیته گروهی متشکل از کمیته حقوقی، امور بین الملل و امور مالی تشکیل دهد و قراردادی تنظیم کند تا آن قرارداد به امضا برسد، اما تا به امروز که با شما صحبت می‌کنم من در جریان قرارداد ویلموتس قرار نگرفتم.

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال ادامه داد: من به کسانی که ایراد می‌گیرند باید بگویم کمیته حقوقی چه تکلیفی دارد وقتی قرارداد در اختیار آن قرار نمی‌گیرد؟ من وظیفه ندارم بگویم قرارداد سرمربی را در اختیار من قرار دهید، اما این کار را کردم ولی بازهم قراردادی به ما داده نشد و در نهایت هم دیدیم چه اتفاقی افتاد. درباره شکایت ویلموتس کمیته حقوقی در جریان این شکایت نیست و فدراسیون مستقلاً یک وکیل انتخاب کرده است. تنها هنر من این بود که با سماجت توانستم در تنظیم قرارداد وکلای انتخاب شده دخالت کنم و از منافع فدراسیون فوتبال دفاع کنم.

فغانپور در واکنش به این موضوع که مارک ویلموتس ادعا کرده است در قرارداد او تغییراتی ایجاد شده و آیا اصلاً چنین چیزی امکان دارد یا خیر؟ گفت: هر چیزی ممکن است ولی من در جریان قرارداد او نیستم و از ما پنهان شده است. پس الان نمی توانم چیزی در این مورد بگویم.

وی در مورد اینکه آیا قرارداد اسکوچیچ نیز به همین شکل بسته شده است؟ بیان کرد: قرارداد او فرق می‌کند. بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال قرارداد اسکوچیچ را در اختیار کمیته حقوقی قرار داد و ما هم تیمی تشکیل دادیم و قرارداد اسکوچیچ امضا شد. ما می‌توانیم از این قرارداد دفاع کنیم اما در مورد قرارداد ویلموتس چیزی نمی‌دانم.

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در مورد بدهی فدراسیون فوتبال به شرکت شستا توضیح داد: شرکت شستا پولش را پرداخت کرده و فدراسیون هم آن در اختیار ویلموتس قرار داده است. جلساتی با مهدی محمدنبی در شرکت شستا داشتیم و الان قرار است هیئتی انتخاب و به این موضوع رسیدگی شود.

وی در مورد اینکه بدهی فدراسیون فوتبال چه مقدار است و اینکه آیا این بدهی باید به صورت ارزی پرداخت شود یا ریالی، گفت: بله باید طبق ارزی که آنها پرداخت کردند، پس داده شود. همانطور که گفتم الان قرار است هیئتی تشکیل و در مورد نحوه پرداخت و اینکه چه مبلغی باید پرداخت شود، تصمیم گیری کنند.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.