صفحه اصلی عمومی سلطانی فر: امیدوارم داستان مدال آوری ما از ۴ رشته خارج شود

سلطانی فر: امیدوارم داستان مدال آوری ما از ۴ رشته خارج شود

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
سلطانی فر: امیدوارم داستان مدال آوری ما از ۴ رشته خارج شود
وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم با مدال آوری کاراته و شمشیربازی داستان مدال آوری را که محدود به 4 رشته بود، افزایش دهیم.
کد خبر: 288362 تاریخ خبر: دوشنبه, 29 اردیبهشت 1399 ساعت: 13:31:31 بازدید: 124
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم اهدای مدال و جام به موزه ورزش، اظهار داشت: از همه پیشکسوتان، ورزشکاران و مدیران که تلاش کردند مراسم برگزار شود، تشکر می کنم. تلاش های ویژه ای برای راه اندازی موزه صورت گرفت و اگر تلاش صالحی امیری نبود، شاید ما این موزه را نداشتیم. در برنامه ما توسعه موزه هست؛ باید ببینیم چقدر کار جلو می رود. 

وی درباره تعویق المپیک عنوان کرد: ما از 2 سال قبل تدارک دیده بودیم تا حضوری مقتدرانه در المپیک داشته باشیم که به خاطر ویروس کرونا به تعویق افتاد. درخشان ترین نتایج ما مربوط به بازیهای المپیک لندن است و بعد از آن ریو.


وزیر ورزش خاطرنشان کرد: جلسات متعددی در ستاد عالی داشتیم که فدراسیون های مختلف گزارش دادند. برنامه های آنها مرور شد و تلاش کردیم تا جایی که امکان دارد مشکلات را حل کنیم. امیدوارم با مدال آوری کاراته و شمشیربازی داستان مدال آوری را که محدود به 4 رشته بود، افزایش دهیم.


سلطانی فر با اشاره به آغاز رویدادهای ورزشی یادآور شد: امیدوارم کم کم ورزش را در کشور فعال کنیم تا پویایی برگردد اما فراموش نکنیم این ویروس کاملا بی رحم است. امروز حسن یزدانی با پدرش نزد من بودند که گفتم پروتکل ها باید دنبال شود تا قهرمانان ما به خاطر عدم رعایت درگیر نشوند. ما مصمم هستیم با رعایت دستورالعمل ها فعالیت های ورزشی را رعایت کنیم تا کمترین آسیب به قهرمانان وارد شود.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.