صفحه اصلی کشتی محمدی: اهل قهر و آشتی نیستم، در سال المپیک خودزنی نکنیم

محمدی: اهل قهر و آشتی نیستم، در سال المپیک خودزنی نکنیم

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
محمدی: اهل قهر و آشتی نیستم، در سال المپیک خودزنی نکنیم
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: نظرم این است که چرخه‌ای باید تدوین شود که اجرایی باشد و خودزنی نکنیم، در سال المپیک نباید آزمون و خطا کنیم.
کد خبر: 287565 تاریخ خبر: شنبه, 20 اردیبهشت 1399 ساعت: 17:44:05 بازدید: 161
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ غلامرضا محمدی در خصوص حاشیه‌های پیرامون چرخه انتخابی تیم ملی به برنامه دایره طلایی گفت: همه ما نگران شرایط کشتی هستیم، من فکر می‌کنم امروز کشتی ما نیاز به آرامش، همدلی و انسجام دارد و برای اینکه به موفقیت برسیم باید کنار هم قرار بگیریم. هرچند اختلاف نظر در برخی موارد اجتناب ناپذیر است و ما هم روی جزئیاتی از کار اختلاف نظر داریم. درنهایت امیدوارم همه این تلاش‌ها و جلسات به موفقیت در میادین بزرگ منتج شود.

وی در مورد اینکه گفته شده با قهر جلسه هفته گذشته بحث و بررسی چرخه انتخابی تیم  ملی را ترک کرده، تاکید کرد: من نظرم را گفتم و وظیفه‌ام هست که پاسخگوی مردم باشم. همانطور که بعد از هر مسابقه ای باید پاسخگوی انتظارات باشیم. من به شخصه به انتخابی تیم ملی اعتقاد دارم اما در جزئیات اختلاف نظر داریم. نظرم این است که چرخه‌ای باید تدوین شود که اجرایی باشد و خودزنی نکنیم. در سال المپیک نباید آزمون و خطا کنیم. من در جلسه اخیر با احترام به همه عزیزان، صحبت کردم و احساس کردم همه صحبت‌ها را گفته‌ام، جلسه هم تمام شد و رفتم. من اهل قهر و آشتی نیستم یا می‌مانم و کار می‌کنم و یا می‌روم، نباید اتفاقی که قبل از لندن رخ داد، دوباره تکرار شود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: با تمام وجود در خدمت کشتی هستم و تا جایی که بتوانم اثرگذار باشم، می‌مانم. دبیر، سوریان، کاوه، جدیدی، رضایی و... همه دلسوز کشتی هستند. باید کنار هم به کشتی کمک کنیم اما شأن و اقتدار سرمربی هم باید در این چرخه دیده شود و انتظار من و کادرفنی همین است. با  تمام وجود به نظر همه دوستان و کارشناسان احترام می‌گذارم وامیدوارم اتفاقی بیافتد که به نفع کشتی باشد.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.