صفحه اصلی کشتی ابهام در برگزاری مسابقات گزینشی‌ کشتی با وجود تاکید IOC

ابهام در برگزاری مسابقات گزینشی‌ کشتی با وجود تاکید IOC

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
ابهام در برگزاری مسابقات گزینشی‌ کشتی با وجود تاکید IOC
با وجود تاکید چندباره IOC بر عدم تعویق بازی‌های المپیک تابستانه، همچنان از تاریخ و محل برگزاری مسابقات گزینشی کشتی خبری نیست.
کد خبر: 283776 تاریخ خبر: یکشنبه, 03 فروردین 1399 ساعت: 13:12:23 بازدید: 51
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ چندی پیش کمیته بین المللی المپیک رسما تایید کرد که المپیک در موعد مقرر برگزار خواهد شد. توماس باخ در آخرین موضع خود درخصوص این رویداد بزرگ و وضعیت فعلی جهان در خصوص سرایت و شیوع کروناویروس در سراسر دنیا، تاکید کرد که IOC در حال بررسی سناریوهای مختلفی در خصوص برگزاری المپیک است اما لغو این بازی ها در میان نیست.

همانطور که باخ تاکید دارد؛ نمی شود هرگز با اطمینان در مورد آینده صحبت کرد چون شیوع و میزان تلفات ویروس کووید 19 به حدی غیرقابل پیش بینی شده که اساسا نمی‌شود  برنامه‌ریزی درستی داشت.

چیزی که مشخص است کمیته بین المللی المپیک اصرار بر برگزاری المپیک در زمانی که از قبل برایش تعیین شده دارد و تزریق امیدواری به جهان با برگزاری المپیک در موعد مقرر را یکی از کارهایی می‌داند که جهان در شرایط فعلی‌اش به آن نیاز دارد.

با این وجود هنوز اتحادیه جهانی کشتی تصمیم قطعی خود در خصوص چگونگی تقسیم سهمیه‌های باقی مانده المپیک نگرفته و همچنان زمان و میزبان گزینشی‌های چند قاره از جمله آسیا نامشخص است.

درخصوص اروپا میزبان مشخص، اما زمان همچنان نامعلوم و در حد گمانه‌زنی است.

همه کشتی گیران این قاره ها در بلاتکلیفی به سر می برند و بعضی نیز مشکلات شان بیشتر از سایرین است چراکه میزان شیوع و تلفات کروناویروس در آنجا بیشتر بوده است.

همچنان همه در انتظار اعلام رسمی و قطعی اتحادیه جهانی کشتی درخصوص برگزاری مسابقات گزینشی هستند.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.