صفحه اصلی فوتبال روایت علی دایی از بازی های پشت پرده!
خبری که بعد از یکسال منتشر و سپس تکذیب شد

روایت علی دایی از بازی های پشت پرده!

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
روایت علی دایی از بازی های پشت پرده!
کد خبر: 278373 تاریخ خبر: شنبه, 12 بهمن 1398 ساعت: 23:04:59 بازدید: 126
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ در حالی که در هفته های گذشته بحث حضور علی دایی به عنوان یکی از گزینه های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان مطرح شده روز شنبه خبری منتشر شد مبنی بر حضور علی دایی در هیات رئیسه فدراسیون هاکی! خبری که واکنش شدید شهریار را بدنبال داشت و البته در ادامه از سوی فدراسیون هاکی تکذیب شد.

*عضویت

روز شنبه اعلام شد با حکم وزیر ورزش و جوانان، علی دایی و علی اصغر پورمحمدی عضو هیات رییسه فدراسیون هاکی شدند. به گزارش وزارت ورزش و جوانان، با پیشنهاد بهرام قدیمی و موافقت وزیر ورزش و جوانان علی دایی و علی اصغر پورمحمدی به عضویت هیات رییسه فدراسیون هاکی درآمدند. همچنین با موافقت سلطانی فر، اکبر ترکان هم عضو هیات رییسه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا شد. کیکاووس سعیدی نیز با حکم وزیر ورزش و جوانان به عضویت هیات رییسه فدراسیون کاراته ایران درآمد. علی مویدی خرم آبادی و سعید شاهرخی هم با پیشنهاد رییس فدراسیون جودو و موافقت وزیر ورزش و جوانان عضو هیات رییسه این فدراسیون شدند.

*واکنش علی دایی

علی دایی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود نسبت به انتخاب عضو هیات رییسه فدراسیون هاکی واکنش نشان داد. علی دایی ضمن رد تلویحی حضورش در فدراسیون هاکی، اعلام این خبر در این مقطع را با اغراض خاص خوانده است. دایی به همراه امیر قلعه‌نویی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی است که گفته می‌شود شانس قلعه‌نویی بیشتر از علی دایی است و به زودی نیز سرمربی تیم ملی معرفی خواهد شد.   او در این پست آورده است: من به بازی‌های زشت پشت پرده برای خراب کردنم پیش شما عادت کرده‌ام. یک سال قبل صحبت شد اما هرگز موافقت نکردم چون همیشه در جایی وارد می‌شوم که مفید باشم نه ورزشی مثل هاکی که هیچ سررشته‌ای از آن ندارم. حالا دقیقا امروز با اهدافی خاص، خبری بدون هماهنگی با من بعد از یک سال منتشر و همه جا رسانه‌ای می‌شود؛ آن هم دقیقا در روزهایی که همه مردم فوتبال دوست ما می‌دانند چرا و به چه دلیل و از چه سمتی این خبر منتشر شده است. من از روزی که حرف حق زده‌ام، پی همه چیز را به تنم مالیده بودم و می‌دانستم چه اتفاقی از سمت چه نهادهایی برایم خواهد افتاد اما شرفم را به بودنم ترجیح دادم. تنها چیزی که در این فوتبال برایم مهم است، شما مردم هستید که هر چه دارم از شما است، چه در این فوتبال باشم و چه نباشم.

*تکذیب

رئیس فدراسیون هاکی با ابراز تعجب از امضای حکم عضویت علی دایی در هیات رئیسه این فدراسیون گفت: اینکه این حکم الان صادر شده جای تعجب دارد، چرا که توافق من و او برای مدت‌ها پیش بوده است نه الان. بهرام قدیمی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: ۶ ماه پیش دو نفر را برای عضویت در هیات رئیسه فدراسیون به وزارت ورزش معرفی کرده بودیم، مدتی بعد حکم یکی از آنها آمد اما برای آقای دایی حکمی صادر نشد. فکر می‌کردم انتصاب آقای دایی در هیات رئیسه منتفی شده اما اینکه الان این حکم صادر شده برای من هم جای تعجب دارد. وی افزود: شرایط آقای دایی الان تغییر کرده و او ظاهرا نمی‌تواند همراه فدراسیون هاکی باشد. با او صحبت کردم و حضورش در هاکی منتفی است. حکم آقای دایی که به فدراسیون برسد فرد جدید را برای عضویت در هیات رئیسه به جای دایی معرفی خواهیم کرد.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.