صفحه اصلی فوتبال نوبخت مشکل فوتبالی داماش را سیاسی حل کرد؟!
بازشدن پنجره نقل و انتقالات با تماس معاون رئیس جمهور

نوبخت مشکل فوتبالی داماش را سیاسی حل کرد؟!

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
نوبخت مشکل فوتبالی داماش را سیاسی حل کرد؟!
کد خبر: 277321 تاریخ خبر: جمعه, 04 بهمن 1398 ساعت: 19:22:50 بازدید: 126
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ دخالت اهالی سیاست در فوتبال کشورمان اتفاق تازه ای نیست و متاسفانه بارها برخی تصمیمات سیاسی در مورد فوتبال بوده ایم تصمیماتی که البته باعث نابودی برخی باشگاه های فوتبال کشورمان نیز شده است.

سالها است سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در ابتدای فصل برای تیم های بدهکار خط و نشان می کشند ولی بعد از گذشت چند روز شاهد ثبت قرارداد های تیم های بدهکار در هیات های فوتبال هستیم.

محسن بنگر بازیکن سابق تیم های سپاهان و پرسپولیس در خصوص طلب از داماش می گوید:« ما از فدراسیون و درباره تیم اروند کارون حکم داریم. فدراسیون تیم را فروخته به داماش گیلان. پارسال همین فدراسیون و نفراتی مثل آقایان بهاروند و فتاحی جلسه گذاشتند و گفتند بروید بازی کنید و ما حق‌تان را خواهیم گرفت. آقای بهاروند خودشان تیم را دادند به داماش گیلان و چطور الان این تیم بازی می‌کند و پنجره نقل و انتقالاتش را هم باز کردند. آقای رییسی به عنوان رییس قوه قضاییه باید ورود کند که در این فوتبال چه خبر است. البته اگر ایشان روی فوتبال زوم کنند مسلما از تمام کارهای خود خواهند افتاد. اینقدر که مدیران ما همه چیز را اشتباهی انجام می‌دهند و فوتبال با خیلی مسائل دیگر درگیر شده است. شما آقای بهاروند و آقای نوری بخش شما چطور با آینده و زندگی 50 نفر در تیم اروند کارون که هر کدام حداقل 5 عضو خانواده دارند اینطور بازی می‌کنید؟»

بنگر در ادامه از ورود معاون رئیس جمهور به این ماجرا صحبت کرد: «آقای نوبخت اگر پشت این تیم است (داماش گیلان) بیاید تکلیف این تیم و وضعیت را مشخص کنند و واقعا مال مردم خوردن ندارد. ما به احترام آقایان نوری بخش، بهاروند و محمودزاده رفتیم بازی کردیم. این ها جلسه گذاشتند که نمی گذاریم این انتقال سرانجام یابد مگر اینکه پول بازیکنان پرداخت شود. مگر این فوتبال و مملکت قانون ندارد؟ داماش خریده و نوش جانش اما فدراسیون وقتی این تیم را فروخته پولش را چه کرده؟ پول بازیکنانی که حکم دارند و آقای نوری بخش زیر آن امضا کرده است. بزرگترین طلبکار تیم من هستم اما به چه کسی زنگ زدند که پنجره تیم باز شده است؟ اینقدر بی در و پیکر است این فوتبال که برای خودشان تصمیم می گیرند و آینده 50 نفر را بیخیال می‌شوند؟ آقای نوبخت زنگ زدند و همه چیز تمام است؟ پس تکلیف ما چه؟ آقای نوری بخش گفتند نیم فصل نمی‌گذاریم داماش بازیکن بگیرد مگر اینکه پول شما را بدهند اما الان گل و بلبل و همه را گرفتند؟ آقای نوبخت به جای اینکه زنگ بزنند پنجره را غیر فوتبالی و به شکل سیاسی باز کنند بهتر است اگر دلش به حال فوتبال و تیم می‌سوزد پول مردم را بدهد. حق الناس این است و امیدوارم جواب درستی را برای آن داشته باشند.»

گفتنی است تیرماه سال جاری مراسم تقدیر از افتخار آفرینان باشگاه داماش توسط  دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سالن اجتماعات مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان برگزار شد.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.