صفحه اصلی فوتبال صالحی امیری: آن چیزی که اهمیت دارد یکصدایی در ورزش ایران است

صالحی امیری: آن چیزی که اهمیت دارد یکصدایی در ورزش ایران است

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
صالحی امیری: آن چیزی که اهمیت دارد یکصدایی در ورزش ایران است
رئیس کمیته المپیک ایران گفت: آن چیزی که امروز برای ما اهمیت داشت این بود که ارزیابی از عملکرد یک ساله گذشته کمیته ملی المپیک را در مجمع عمومی با حضور ۶۰ نفر از اعضا داشته باشیم.
کد خبر: 276815 تاریخ خبر: دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت: 12:47:50 بازدید: 86
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛  سیدرضا صالحی امیری در حاشیه مجمع عمومی کمیته المپیک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آن چیزی که امروز برای ما اهمیت داشت این بود که ارزیابی از عملکرد یک ساله گذشته کمیته ملی المپیک را در مجمع عمومی با حضور 60 نفر از اعضا داشته باشیم. در این مجمع گزارشی از روند فعالیت‌های یک سال گذشته در 30 محور ارائه کردم. در این مدت برای اخلاق‌گرایی، شفاف‌سازی، آگاهی سازی و ارتباط صمیمی با رسانه‌ها، هماهنگی با دولت برای کسب منابع و امکانات برای ورزشی قهرمانی و رویدادهای بین‌المللی در شان ملت ایران تلاش کردیم.

وی تصریح کرد: در مجموع گزارشی کمی از روند فعالیت‌های ارزی و ریالی را ارائه کردیم و اعضا مجمع با بزرگواری و متانت کامل خوشبختانه به تایید و موفقیت این اقدامات رای دادند. آن چیزی که اهمیت دارد یکصدایی در ورزش ایران است و وزارت ورزش، کمیته المپیک، پارالمپیک، فدراسیون و هیئت‌های ورزشی در سراسر کشور امروز باید یکصدا باشند و همه ظرفیت‌ها، منابع و امکانات برای 2020 بسیج شوند. هر نوع حاشیه‌ای می‌تواند ما را در کسب موفقیت دچار خسارت کند. تلاش ما برای عبور از حاشیه‌ها و حرکت در متن است و تلاش ما برای آماده کردن منابع و امکانات برای فدراسیون‌ها است تا در المپیک 2020 بدرخشند.

رئیس کمیته المپیک ایران خاطر نشان کرد: اخیرا من و سلطانی‌فر در لوزان دیداری با مقامات ارشد کمیته بین‌المللی المپیک داشتیم. یکی از اقدامات ما در یک سال گذشته دیپلماسی فعال ورزشی بود و فکر می‌کنم حدود 60 ملاقات در یک سال گذشته داشتیم. آخرین دیدار ما هفته گذشته با چهار تن از معاونین توماس باخ و شخص ایشان در سه جلسه فشرده در 2 روز برگزار کردیم و همچنین دیدارهای با روسای فدراسیون‌های جهانی و رئیس شورای المپیک آسیا در چند  دیدار در سال گذشته برگزار کردیم و در مجموع یک حرکت گسترده برای کاهش تهدید علیه ورزش ایران و افزایش فرصت‌ها آغاز کردیم. همین امروز درگیر جام باشگاه‌های آسیا هستیم و روز گذشته در مجلس و امروز در وزارت خارجه با ظریف و معاونین ایشان دیدار کردیم. همچنین مکاتباتی با شیخ احمد رئیس شورای المپیک آسیا داشتم و مجموعه وزارت ورزش و کمیته المپیک در تلاش هستیم تا با افزایش سطح دیپلماسی به کاهش تهدید برای ورزش ایران اقدام کنیم. فکر کنم این وفاق، همدلی و همرنگی بین وزارت ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون می‌تواند مسیری را برای ما فراهم کند تا به اهداف متعالی برسیم.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.