صفحه اصلی فوتبال انفعال باشگاه تراکتور در قبال یک رفتار غیرمتعارف
واکنش بعد از مرگ سهراب

انفعال باشگاه تراکتور در قبال یک رفتار غیرمتعارف

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
انفعال باشگاه تراکتور در قبال یک رفتار غیرمتعارف
باشگاه تراکتور درحالی شب گذشته اقدام به دادن بیانیه درباره حواشی ایجاد شده در فضای مجازی کرد که در آن اشاره‌ای به ریشه این مسائل و رفتار غیرمتعارف بازیکن خود نداشت.
کد خبر: 262202 تاریخ خبر: چهارشنبه, 24 مهر 1398 ساعت: 13:07:02 بازدید: 170
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ باشگاه تراکتور که فصل گذشته با حاشیه های زیادی روبرو شد و باعث شد تا تیمی که در کورس قهرمانی بود، از رسیدن به هدفش فاصله بگیرد، برای فصل پیشرو تغییراتی در بدنه مدیریتی خود ایجاد کرد.

در ابتدای راه، تراکتورسازان با انتخاب مصطفی دنیزلی باتجربه، قدم مهمی در پیش بردن اهداف خود برداشتند. از سوی دیگر، محمدرضا زنوزی که فصل پیش با برخی مصاحبه های خود، بر آتش حاشیه های تیمش بیشتر می دمید، امسال با کنترل شرایط، کمتر وارد مسائل درونی تیمش می شود. همین هم باعث شده تا این تیم با مشکلات کمتری رو به جلو برود.


با این حال، در این باشگاه هنوز برخی مسائل به صورت نهادینه و سازمانی حل نشده و زمینه ساز حواشی و اتفاقات ناگواری شده که تبعات نامطلوبی را در پی داشته است. شب گذشته تراکتور اقدام به انتشار بیانیه ای کرد که در زیر آن را می خوانید:


"مدیریت جدید باشگاه از روز آغاز فعالیت خود، جلوگیری از هرگونه حاشیه سازی و ورود به مسایل غیر ورزشی را در دستور کار قرار داد که این جهت گیری با واکنش برخی حاشیه سازان همراه بود که البته با هوشیاری و آینده نگری هواداران فهیم کنترل شده و راه به جایی نبرد.


صد البته دشمنی آشکار و پنهان بدخواهان تراکتور بزرگ هر از گاهی دامن اعضای باشگاه را میگرفت که با سیاست ممانعت از ورود به حاشیه کنترل گردیده و همچنان تیم را در آرامش پیش می برد.


اکنون که تیم قدرتمند تراکتور با غلبه بر هرگونه حاشیه مسیر موفقیت را طی می کند، بهانه ای جدید برای بردن تیم به حاشیه و گرفتن آرامش آن برای دشمنان تراکتور فراهم شده تا شاید بتوانند سرعت موفقیت تیم را بکاهند.


بدینوسیله به اطلاع پرشورهای پرشعوری که در روزهای گذشته شعور و ادب خود را بر خلاف خواسته بدخواهان به نمایش گذاشتند می رساند، باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور اجازه حاشیه سازی به هیچ احدی را نخواهد داد و با تمام قوت و با حمایت و پشتیبانی هواداران از یکایک بازیکنان پشتیبانی کرده و به کوری چشم دلال مآبان تراکتور را در مسیر قهرمانی حرکت خواهد داد."


  این باشگاه در حالی اقدام به انتشار این بیانیه کرده که در آن به موضوع حاشیه ای که باعث ایجاد اتفاقات اخیر شده، اشاره ای نشده است. به نظر می رسد، این بیانیه بیشتر برای مخاطبان خاص صادر شده و با نگاه درمانی و اصلاحی نبوده است. البته، باید این را نیز پرسید که چرا باشگاه زودتر وارد این ماجرا نشد تا این قائله بیهوده مجازی، ایجاد نشده و بسط پیدا نکند؟ ریشه و دلیل این تعلل چه بوده که عملا، بیانیه اخیر را به نوشداروی بعد از مرگ سهراب تبدیل کرده است؟


مدیریت باشگاه هیچ اشاره‌ای به این موضوع نکرده که در روزهای اخیر بازیکن جوان این تیم با گذاشتن یک استوری نامتعارف و غیرمرتبط، جو تیم را وارد حاشیه ای بیهوده کرده است. اگر مدیریت بر امور این چنینی تیم نظارت دقیق تری داشت، نه تنها این حواشی ادامه‌دار روی نمی‌داد که کمیته اخلاق هم مجبور نمی شد بازیکن جوان تراکتور را با محرومیت تا اطلاع ثانوی روبرو کند.


بیانیه تراکتور بیشتر رویکرد توجیهی دارد و علاجی برای این اتفاقات نیست که ناشی از عدم آموزش و ایجاد عمق ادراکی در بازیکنان و کادر فنی است. بیانیه مدیریتی این باشگاه، افرادی را متهم به حاشیه سازی کرده؛ درحالی که ریشه و منشا این حاشیه را باید در مجموعه خود بجویند که زمینه ساز مجادله مجازی بیهوده و ناصوابی شده است (البته، واکنش نادرست و بی مبنای صورت گرفته در این ماجرا هم در جای خود باید مورد بررسی لازم قرار بگیرد). این عدم اشراف مدیریتی که بایستی برای آینده ترمیم و بازسازی شود، فقط فرصت را در اختیار برخی قرار داد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.