صفحه اصلی فوتبال سرمربی کامبوج: ایران تیمی پیشرفته و یکی از قوی ترین تیم‌های آسیا است
من و هوندا رویا و هدف مشترکی داریم

سرمربی کامبوج: ایران تیمی پیشرفته و یکی از قوی ترین تیم‌های آسیا است

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
سرمربی کامبوج: ایران تیمی پیشرفته و یکی از قوی ترین تیم‌های آسیا است
سرمربی تیم ملی فوتبال کامبوج گفت: ایران تیمی پیشرفته و یکی از قوی ترین تیم‌های آسیا است.
کد خبر: 260613 تاریخ خبر: چهارشنبه, 17 مهر 1398 ساعت: 16:37:18 بازدید: 42
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ فلیکس دالماس در نشست خبری پیش از بازی با ایران اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در اینجا هستم، ما می‌دانیم ایران یکی از قویترین تیم‌های آسیا است و خوشحالم که می‌توانیم خودمان را بدون  ترس ارزیابی فنی کنیم. امیدوارم که یک قدم بزرگ برای انقلاب در فوتبال آسیا برداریم.

وی در پاسخ به این سوال که شما با 31 سال سن جوانترین مربی آسیا هستید و بازی فردا مقابل تیم ملی ایران را چطور می‌بینید گفت: سوال بسیار خوبی کردید. در ابتدا بگویم که تیم ملی ایران و کامبوج تفاوت‌های زیادی دارند. ایران تیم پیشرفته‌ای است ولی ما هم ایدئولوژی داریم که بازیکنان تلاش کنند و این ایده ما نسبت به رقبا تغییر نمی‌کند. مهمترین مساله این است که بازیکنان شجاعت داشته باشند و آنها باید به شکلی به بازی با ایران نگاه کنند که این مسابقه یک آزمون و یک فرصت است. ما برای فلسفه تیم خودمان و اینکه شجاعتمان را آزمایش کنیم باید بازی خوبی انجام دهیم هر چند که تفاوت تیم ما و ایران مشخص است.


سرمربی تیم ملی کامبوج در پاسخ به این سوال که چقدر از «هوندا» مشورت می‌گیرد و این مربی چقدر می‌تواند موجب پیشرفت فوتبال کامبوج شود، گفت: هوندا و من یک ایدئولوژی مشترک را به اجرا می‌گذاریم. ما این پروژه را با هم به اشتراک می‌گذاریم. البته من وقت بیشتری نسبت به هوندا دارم ولی او هم همیشه در تصمیمات ما نقش دارد. هر پیشرفتی که در تیم ملی کامبوج می‌بینید به خاطر حضور هوندا است. این کمک بزرگی است که یک بازیکن حرفه ای را در کنار خود داشته باشید. او تیم را نه تنها از حضورش، بلکه از بابت تجربه‌اش هدایت می کند. ترکیب ما  2 نفر خیلی خوب است و ما  اگر چه شخصیت های متفاوتی داریم اما رویا و هدفمان یکی است.


وی در خصوص آیا شانسی برای صعود به جام ملتها دارند یا خیر گفت: ما این شانس را داریم و حتما امید داشتیم که به مسابقات آمده‌ایم. البته باید واقع بین بود ولی با امید پا به مسابقات پا گذاشته ایم.


شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.