صفحه اصلی کشتی دلیریان:‌ وزنه‌های سنگینی به بدنه فدراسیون کشتی اضافه شده‌اند
سوریان در بخش فنی موفق‌تر بود

دلیریان:‌ وزنه‌های سنگینی به بدنه فدراسیون کشتی اضافه شده‌اند

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
دلیریان:‌ وزنه‌های سنگینی به بدنه فدراسیون کشتی اضافه شده‌اند
عضو پیشین شورای فنی تیم‌‌های ملی کشتی فرنگی گفت: اسامی بزرگ و وزنه‌های سنگینی به بدنه فدراسیون اضافه شده‌اند که هیچکس نمی‌تواند منکر توانایی‌های آنها شود.
کد خبر: 260305 تاریخ خبر: سه شنبه, 16 مهر 1398 ساعت: 08:07:47 بازدید: 50
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ محمد دلیریان درباره تغییرات صورت گرفته در فدراسیون کشتی و به کارگیری نیروهای جوانی مانند رنگرز و سوریان در بخش مدیریتی گفت:‌ اسامی بزرگ و وزنه‌های سنگینی به بدنه مدیریت فدراسیون اضافه شده‌اند که هیچکس نمی‌تواند منکر توانایی آنها شود اما به عمل کار برآید و باید دید در عمل چه اتفاقی می‌افتد.

وی افزود:‌ رنگرز که به حق به عنوان مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی انتخاب شده است تجربه خوبی دارد هم از نظر فنی قهرمان بزرگی بوده است و هم از سال‌ها در بخش مدیریتی فعالیت داشته است اما باید دید آیا توانایی هماهنگ کردن محمد بنا و فدراسیون کشتی را با یکدیگر خواهد داشت یا نه.


عضو پیشین شورای فنی تیم‌‌های ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: حمید سوریان نیز که به عنوان نایب رئیس فدراسیون انتخاب شده است پرافتخارترین کشتی‌گیر ایران است از طرفی چون نایب رئیسی نقش اجرایی ندارد می‌تواند شروع خوبی برای او باشد هرچند معتقدم حضورش در بخش فنی و در کنار محمد بنا به مراتب مثمرثمرتر بود. ای کاش سوریان را به جای نایب رئیسی وارد مسائل فنی می‌کردیم چون بدون شک موفق‌تر بود.


دلیریان با اشاره به چالش‌های پیش‌رو کشتی فرنگی گفت: به اعتقاد من انتخابی تیم ملی باید سرلوحه کار قرار گیرد. اول باید انتخابی رو در رو برگزار شود چرا که باعث ایجاد انگیزه و شور و اشتیاق در جامعه کشتی می‌شود و کشتی جان می‌گیرد و پس از آن می‌توان نفرات برتر را طبق روالی که مورد نظر کادر فنی است در تورنمنت‌های بین‌المللی محک زد.


وی ادامه داد: اینکه بخواهیم تیم ملی را به تعداد معدودی از نفرات محدود کنیم انگیزه برای سایرین از بین می‌رود از سوی دیگر برگزاری اردوهای طولانی مدت به هیچ عنوان مورد تأیید نیست و به کشتی‌گیران لطمه می‌زند. بهتر است کشتی‌گیران در باشگاه‌های خودشان تمرین کنند و در آستانه مسابقات برای هماهنگ شدن بیشتر به اردو دعوت شوند. چرا که حضور در اردوهای طولانی‌مدت کشتی‌گیران را فرسوده می‌کند.


عضو پیشین شورای فنی تیم‌‌های ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: در هر حال امیدوارم با حضور قهرمانان کشتی در رأس این فدراسیون شاهد پیشرفت و موفقیت بیشتر کشتی باشیم. هر زمان هم که به کمک ما نیاز باشد مانند گذشته بدون هیچ چشم‌داشتی به اندازه توان‌مان کمک خواهیم کرد. چرا که همه ما هرچه داریم از کشتی است.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.