صفحه اصلی کشتی باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست 2 سال اخیر را جبران کنند

باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست 2 سال اخیر را جبران کنند

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
باوفا: هماهنگی شده بود روس‌ها شکست 2 سال اخیر را جبران کنند
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: در 5 وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در 97 ببازد.
کد خبر: 247437 تاریخ خبر: یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت: 12:05:20 بازدید: 822
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ حمید باوفا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان درباره عملکرد شاگردانش در روز اول مسابقات قهرمانی جهان گفت: در 5 وزن اول حداقل باید 5 فینالیست می‌داشتیم، اما شرایط خاص مسابقه و اتفاقاتی که در هر تورنمنتی ممکن است پیش بیایید برای ما هم پیش آمد.

وی ادامه داد: 2 طلا و 2 برنز در روز اول گرفتیم که جای خوشحالی داشت که بچه هایی که زحمت کشیده بودند مزد زحماتشان را گرفتند. سطح مسابقات جوانان جهان همیشه بالا بوده است چرا که کشتی‌گیرانی که اینجا مدال می‌گیرند مدعی بزرگسالان هستند. سطح کیفیی مسابقات هم بسیار بالا بود و بچه‌های های ما هم خیلی خوب کشتی گرفتند.


سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: متاسفانه در 5 وزن دوم اتفاقاتی افتاد که روند موفقیت‌های ما قطع شد. 2 شانس برنز در روز دوم داریم که امیدواریم موفق به کسب مدال شوند و کارنامه خوبی به جا بماند.


باوفا با انتقاد از داوری‌های مسابقات گفت: موضوعی که جالب بود این بود که تیم ایران به عنوان قهرمان 2 سال گذشته جهان تحت فشار بود. البته این صحبت من برای توجیه نتیجه تیمی ما نیست؛ روسیه قطعا قهرمان خواهد شد و نمی‌خواهم ارزش کار آنها را کم کنم یا جایگاه تیمی خودمان را که دوم یا سوم خواهیم شد توجیه کنم، اما هماهنگی بود که روس‌ها شکست 2 سال اخیر را جبران کنند.


وی ادامه داد: 2 کشتی‌گیر ما حریفان روس خود را مقتدرانه شکست دادند؛ در دیدار پویا دادمرز داوری دخیل بود و در اوزان دیگر هم داوران به روسیه کمک کردند. در 5 وزن دوم واقعا بدشانسی آوردیم و فکرش را نمی‌کردم مختاری غافلگیر شود و نتواند کشتی را جمع کند و یا سیدمهدی در 97 ببازد. با تمام این تفاسیر امیدوارم در 2 وزن باقیمانده هم به مدال برسیم تا پایان خوب و قشنگی داشته باشیم.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.