صفحه اصلی فوتبال هیچ خطری باشگاه ماشین‌سازی را تهدید نمی‌کند
ششگلانی خبر داد:

هیچ خطری باشگاه ماشین‌سازی را تهدید نمی‌کند

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
هیچ خطری باشگاه ماشین‌سازی را تهدید نمی‌کند
رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی توضیحاتی را درمورد شایعه محرومیت باشگاه ماشین‌سازی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال ارائه کرد.
کد خبر: 235009 تاریخ خبر: پنج شنبه, 20 تیر 1398 ساعت: 16:41:22 بازدید: 530
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ امروز اخباری مبنی بر خطر محرومیت تیم ماشین‌سازی تبریز از سه پنجره نقل و انتقالاتی منتشر شد اما با پیگیری‌های خبرنگار ما مشخص شد که چنین چیزی وجود ندارد.

جواد ششگلانی در مورد این مساله گفت: نامه فیفا که از طریق فدراسیون فوتبال در اختیار ما و باشگاه ماشین‌سازی تبریز قرار گرفته است تنها یک استعلام درمورد قرارداد یک دروازه‌بان خارجی با یکی از تیم‌های استان آذربایجان شرقی بود. مسئولان فیفا در آن نامه خواهان این بودند که مشخص شود این دروازه‌بان قراردادش را با باشگاه ماشین‌سازی بسته بود یا تیم نود ارومیه که امروز جواب این استعلام برای فیفا ارسال شد و به آنها اعلام کردیم قرارداد این دروازه‌بان با باشگاه ماشین‌سازی بوده است.


رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در ادامه تصریح کرد: براساس اطلاعاتی که به من رسیده این دروازه‌بان در دو فصل گذشته قراردادی را با باشگاه ماشین‌سازی منعقد می‌کند اما برخلاف قرارداد کار را رها می‌کند و به کشور خودش برمی‌گردد و به همین خاطر باشگاه ماشین‌سازی نیز این قرارداد را فسخ کرد که به این ترتیب خطری در مورد بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین‌سازی را تهدید نمی‌کند چرا که این بازیکن خودش باشگاه را رها کرده و رفته است؛ ضمن اینکه دوباره تاکید می‌کنم نامه اخیری که از سوی فیفا بدست ما رسیده تنها یک استعلام بوده و هیچ صحبتی از محرومیت در آن نشده است. این قرارداد در زمان مالکیت شهرداری امضا شده است.


وی درمورد اینکه این نامه چه زمانی به هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی رسیده است گفت: نامه شنبه همین هفته بدست ما رسید البته در همان تاریخ این نامه در اختیار باشگاه ماشین‌سازی نیز قرار گرفته بود و ما نیز براساس وظیفه دوباره آن را به اطلاع مسئولان باشگاه ماشین‌سازی رساندیم آنها تا 11 جولای فرصت داشتند که جواب این استعلام را اعلام کنند و امروز این کار صورت گرفت و پاسخ استعلام فیفا داده شد.


شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.