صفحه اصلی فوتبال استقلال – پروپئیچ، حساب پاس شد!

استقلال – پروپئیچ، حساب پاس شد!

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: یادداشت از اردشیر لارودی
استقلال – پروپئیچ، حساب پاس شد!
پول بدهکاری استقلال به پروپئیچ که چهارصد و بیست و اندی هزار دلار است، تامین شد.
کد خبر: 234808 تاریخ خبر: پنج شنبه, 20 تیر 1398 ساعت: 10:40:17 بازدید: 604
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ خبرهای خوب را باید اول برشمرد! پول بدهکاری استقلال به پروپئیچ که چهارصد و بیست و اندی هزار دلار است، تامین شد. دست و دل استقلالی ها دیگر نلرزد! وزارت خارجه هم پای کار آمد! خدا مدیران قبلی استقلال را بیامرزد!

خبر بهجت اثر دیگر، پرواز موفق پرسپولیس به استانبول بود! به رغم میل باطنی کالدرون، پرسپولیس در یک کشاکش تقلیدگونه، از استقلال و تراکتور و سپاهان و بقیه عقب نماند و اردوی گران قیمت خود را در محله کارپای دایر کرد! کالدرون قول داده است، از دماغ همه در می آورد چون به شدت تمرین می دهد! کالدرون کار آماده سازی را، دلاری 14 هزار تومان حساب می کند!

حرف های عبداله ویسی که دلیل استعفای خود را برملا کرده است؛ از آن حرفهاست! دخالت از جانب اهالی شورای شهر بوشهر در کار ویسی! ... می خواستند بازیکن و مربی بیاورند، شاید هنوز هم می خواهند! عبداله، زیر اینجور بارها نمی رود! اگر لازم شد، با استعفا و سه طلاقه کردن کاری که به آن عشق می ورزد! بیچاره شاهین بوشهر که چه رقابتی خواهد داشت با پارس جنوبی، برای افتادن یا نیفتادن!

خبر خوب دیگر، جمع شدن کادر فنی سازمان تیم های ملی، دور یک میز با حضور مارک ویلموتس بود! بدون بغض، بدون خود بزرگ بینی! چقدر این آدم فرق دارد با مردی که هر روز صبحش را با «تنازع بقا» حاکم در جنگل های موزامبیک شروع می کرد و هر روز می کوشید، شیر درنده باشد نه غزال گریزنده!

نگاه ویلموتس، بسیار معلمانه و سرتاپا انسانی تر است! درس های تکنیکی ویلموتس ، بسیار واقعی تر است از آموختنی های مدرس سنگاپوری! خوش بحال همکاران مرد بلژیکی!
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.