صفحه اصلی فوتسال ناظم‌الشریعه: هیچ‌کس نمی تواند برای تیم ملی حاشیه درست کند
تمام مربیان همکاران من هستند

ناظم‌الشریعه: هیچ‌کس نمی تواند برای تیم ملی حاشیه درست کند

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
ناظم‌الشریعه: هیچ‌کس نمی تواند برای تیم ملی حاشیه درست کند
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: مربیان باشگاه‌ها همکاران من هستند و در بحث آماده سازی و موفقیت تیم ملی سهم مهمی دارند.
کد خبر: 225197 تاریخ خبر: چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت: 13:36:22 بازدید: 833
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ سیدمحمد ناظم‌الشریعه بعد از اولین اردوی تیم ملی فوتسال در سال 98،‌گفت: خدا را شکر اردوی خوبی برگزار شد و همانطور که از قبل گفته بودیم این اردو بدون بازیکنان لژیونر برگزار شد و کادر فنی با شناخت قبلی از بازیکنان  جوان دعوت بعمل آورده اند و با توجه به اینکه امسال‌،سال پرکار و شلوغی برای تیم‌ ملی است ما سعی کردیم اردوهای خود را در یک برنامه‌ریزی مدون با سازمان لیگ تا پایان جام‌جهانی هماهنگ کنیم و طبق این برنامه‌ها قرار است که تیم ملی هر ماه یک اردو برگزار کند و طبق همین برنامه قرار است دومین اردوی خود را در تیرماه برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:‌ کادر فنی در این اردو توقع خاصی از بازیکنان دعوت‌شده نداشته و فقط به دنبال یک هورمون مناسب برای کارهای تاکتیکی بودند البته با شروع لیگ کار ما سخت‌تر می‌شود به این دلیل که بازیکنان تیم ملی در تیم‌های مختلف هم باید در لیگ برتر و جام باشگاههای آسیا و جهان و بازیکنان  لژیونر هم  باید در باشگاه‌های خود حضور پیدا کنند و این موضوع باعث خستگی و مصدومیت آنها خواهد شد.


وی افزود: طبق هماهنگی‌هایی که با کادر فنی انجام شده قرار است که تمام بازی‌های لیگ را از نزدیک شاهد باشیم و عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشته و اگر بازیکن جدید و چهره و پدیده‌ای را در لیگ شاهد بودیم آنها را به تیم ملی دعوت کنیم.


ناظم الشریعه همچنین در مورد برگزاری مرحله پلی‌اف در لیگ برتر ۹۸ گفت: وقتی که تیم ملی در یک سالی شلوغ و پر کار قرار دارد و ما باید در مسابقات آسیایی و انتخابی جام‌جهانی 2020 شرکت کنیم، قطعاً کار ما سخت است و ما نیاز داریم برای آماده‌سازی تیم ملی بازیکنان این تیم را بیشتر در اختیار داشته باشیم. البته ما تمام برنامه‌ها و اردوهای تیم ملی را از قبل با سازمان لیگ هماهنگ کرده و تا به امروز چندین جلسه با آنها داشته‌ایم و سازمان لیگ هم قول دادند که نهایت همکاری را ما داشته باشند. ما نمی‌توانیم به بازیکنان فشار وارد کنیم و در صورت فشار امکان هر نوع مصدومیتی و... وجود دارد .


وی افزود: بازیکنان تیم ملی  باید در شرایط ایده‌آل و آمادگی کامل در اختیار تیم ملی قرار بگیرند. استراحت بعد از لیگ بسیار مهم و برای این بازیکنان ما باید شرایط لیگ، ریکاوری و .... فراهم کنیم. تا از هر نوع خستگی و مصدومیت آنها جلوگیری کنیم این مسائل فنی است و کسانی که کارشناس هستند متوجه این موضوع می‌شوند و تأیید می‌کنند ما در تیم ملی با کسی بحث و مشکل نداریم. هدف ما دفاع از عنوان قهرمانی در آسیا و حضور مقتدرانه در جام‌جهانی 2020 است و من در اینجا با صراحت می گویم هیچکسی نمی‌تواند برای تیم ملی حاشیه درست کند و این تیم را به حاشیه ببرد مربیان لیگ همگی همکاران من هستند و در بحث آماده سازی بازیکنان و موفقیت تیم ملی سهم مهمی دارند.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.