صفحه اصلی فوتبال تیم ملی حالمان را خوب کرد

تیم ملی حالمان را خوب کرد

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: یادداشت از اردشیر لارودی
تیم ملی حالمان را خوب کرد
تیم ملی خوب بازی می کرد و در هیچ زمینه ای، مقابل کره جنوبی، کم نمی آورد!
کد خبر: 225021 تاریخ خبر: چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت: 00:32:57 بازدید: 551
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ بازی تیم ملی، حالمان را خوب کرد! دو – سه ساعتی، نه در فکر روند تصاعدی گرانی های همه چیز بودیم و نه حالش را داشتیم تا غصه گرانفروشی و کم فروشی های محتوم آینده ای را که در آن غوطه وریم، بخوریم!

تیم ملی خوب بازی می کرد و در هیچ زمینه ای، مقابل کره جنوبی، کم نمی آورد! در مال خود کردن فضای پشت 18 قدم دروازه صاحبخانه، جلو بودیم و لاجرم در شوت زدن و به شیرجه وادار کردن دروازه بان تیم آقای بنتو که بیش از یک سال است با کره ای ها سروکله می زند، قدرت نمایی کردیم! دست بیرانوند هم درد نکنه!

فوتبال خوبی بود که چند ساعتی از «خبره بازی» های نوآمدگان استقلال که مربی افشا می کنند و دلال برملا می کنند، ولی با دلالیسم هیچ مشکلی ندارند، دور و بی خیالمان کرد! یا از نقشه پیچ و تابدار فراری دادن برانکو!

وقتی حواسمان از استقلال و پرسپولیس پرت می شود، معلوم است که ذره ای درباره پدیده و سپاهان و تراکتور و فولاد و نفت آبادان، گیر و گور نمی توان داشت! سوژه فرهاد هم کلاً سوخت! هم در مبارزه «که بر که» فرهاد و استقلال و هم در نبرد بی سرانجام فرهاد و خروار – خروار، دعواهای مستتر در تیم امید! فرهاد که نباید در استقلال، با 9 ماهه ها بجنگد و در امید، با آنها که او را تایید نمی کنند!
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.