صفحه اصلی عمومی ماموریت انجام شد؛ لغو استیضاح
بازی دو سر برد آقای وزیر

ماموریت انجام شد؛ لغو استیضاح

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: یادداشت از سید مهدی فاطمی
ماموریت انجام شد؛ لغو استیضاح
در خبرها آمده است؛ سیدهادی حسینی نماینده اسبق مجلس و معاون پارلمانی تازه منصوب شده وزارت ورزش به بهانه کاندیداتوری مجلس از سمت خود استعفا داده است.
کد خبر: 225015 تاریخ خبر: چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت: 00:22:06 بازدید: 683
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ در خبرها آمده است؛ سیدهادی حسینی نماینده اسبق مجلس و معاون پارلمانی تازه منصوب شده وزارت ورزش به بهانه کاندیداتوری مجلس از سمت خود استعفا داده است.
این خبر را کنار خبر یکشنبه رسانه ها مبنی بر منتفی شدن استیضاح وزیر ورزش به علت کاهش تعداد نمایندگان خواستار استیضاح بگذارید تا حساب کار بهتر دستتان بیاید. آقای معاون در یک سناریوی مشخص و تعریف شده و بعد از به صدا در آمدن زنگ خطر استیضاح وزیر وارد میدان شده و در کمتر از یک ماه با اقدامات و رایزنی هایی که انجام می دهد نمایندگان مخالف را برای باز پس گیری امضا خود متقاعد کرده و ماموریت با‌ موفقیت به پایان می رسد. خیلی شیک و تمیز! این در حالیست که هنوز و با گذشت یکماه از انتصاب ایشان پیام های تبریک به وی در گوشه و کنار شهرهای حوزه انتخابیه دیده می شود! این بدان معناست که هنوز چهار ماه مانده به آغاز فعالیت و تبلیغات انتخاباتی، جناب معاون مستعفی سه بر صفر از رقبای خود پیشی گرفته است. تبلیغات گسترده و پیش از موعد با حکم ندیده و انتشار نیافته ای که کسی نمی داند اصلا صادر شده است یا صرفاً در موردش اطلاع رسانی شده است؟ بهره برداری ابزاری از عناوین و مناصب مهم دولتی برای نیل به مقاصد خاص چیزی نیست که به سادگی بشود از آن گذشت. این شان کابینه و وجاهت وزیر ورزش را زیر سوال می برد. مگر می شود وزیر با فردی به توافق رسیده و پست مهم معاونت پارلمانی را به وی واگذار کند، بدون اینکه تعهدات کافی را از وی اخذ کرده باشد؟ آیا حسینی یکماه پیش نمی دانست که دلش برای بازگشت به بهارستان بی تابی می کند؟! این آمد و رفت عجیب یک بازی بود و مثل همیشه افکار عمومی بازیچه دست سیاست بازان.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.