صفحه اصلی فوتبال انتشار پیام دردناک امیلیانو سالا؛ مرا مجبور کردند به کاردیف بروم!

انتشار پیام دردناک امیلیانو سالا؛ مرا مجبور کردند به کاردیف بروم!

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
انتشار پیام دردناک امیلیانو سالا؛ مرا مجبور کردند به کاردیف بروم!
فوتبال جهان - امیلیانو سالا، بازیکن فقید آرژانتینی که در مسیر پرواز به انگلیس جانش را از دست داده بود تمایلی برای پیوستن به تیم کاردیف نداشت.
کد خبر: 218859 تاریخ خبر: پنج شنبه, 02 خرداد 1398 ساعت: 14:05:10 بازدید: 956
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما و به نقل از روزنامه اکیپ فرانسه، امیلیانو سالا به یکی از خویشاوندانش گفته بود که تمایلی ندارد تا به تیم کاردیف در لیگ برتر انگلیس بپیوندد.

بر اساس این گزارش، امیلیانو سالا، بازیکن 26 ساله آرژانتینی که در سانحه سقوط جت شخصی‌اش در کانال مانش جهت انتقال از تیم نانت فرانسه به کاردیف انگلیس کشته شده بود با اعلام عدم تمایل برای بازی در کاردیف رئیس نانت را نیز مورد انتقاد قرار داد.طبق اطلاعات به دست‌آمده از اسناد شخصی‌ امیلیانو سالا، او روز 6 ماه ژانویه 2019 پیام صوتی برای یکی از خویشاوندانش فرستاد که در آن گفته بود تمایلی به پذیرش پیشنهاد کاردیف ندارد و از والدمار، رئیس تیم نانت به خاطر برنامه‌ریزی این انتقال انتقاد کرد. سالا در ادامه این پیام صوتی اعلام کرد که برای والدمار فقط پول مهم است و مجبور بود تا به این انتقال رضایت دهد.

در متن پیام صوتی امیلیانو سالا آمده است: میسا (مدیر برنامه سالا) با من تماس گرفت و گفت که با فرانک، پسر رئیس تیم نانت صحبت کرده است و می‌خواهند مرا بفروشند. پیشنهادی از تیم کاردیف انگلیس آمده است. پول، بدین‌خاطر واقعا می‌خواهند من به آنجا بروم. این یک قرارداد واقعا خوب است اما از نظر فوتبالی برای من جالب توجه نیست. آنها تلاش می‌کنند تا من مجبور به رفتن به آنجا (کاردیف) شوم. به میسا گفته بودم که باید تا پایان پنجره نقل‌وانتقالاتی پیشنهادی بهتری برای من پیدا کند. کاردیف نه، زیرا نمی‌خواهم به آنجا بروم. نمی‌خواهم با والدمار صحبت کنم. نمی‌خواهم که او عصبانی شود. او مرا ناراحت می‌کند زیرا می‌خواهد بدون این که حتی بپرسد چه می‌خواهم  به کاردیف بروم. همه چیز به پول بستگی دارد. نمی‌دانم چه بکنم زیرا همان‌طور که گفته بودم باید هر روز صورت او را ببینم. خیلی سخت است و افراد خیلی زیادی نمی‌خواهند که در شرایطی همانند من قرار بگیرند.
 
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.