صفحه اصلی کشتی گرایی: امیدوارم نتیجه ضعیف سال گذشته را جبران کنیم
نیاز نیست در اوج آمادگی باشیم

گرایی: امیدوارم نتیجه ضعیف سال گذشته را جبران کنیم

درج کننده خبر: زهرا پیشگیر
منبع: ورزش ما
گرایی: امیدوارم نتیجه ضعیف سال گذشته را جبران کنیم
دارنده مدال طلای کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی گفت: امیدوارم نتیجه ضعیف سال گذشته را جبران کنیم و جام قهرمانی را به ایران بیاوریم.
کد خبر: 203937 تاریخ خبر: دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت: 11:48:12 بازدید: 528
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ محمدعلی گرایی درباره شرایطش برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت:‌ چند روز دیگر مسابقات آغاز می‌شود؛ شرایط تمام بچه‌ها خوب است امیدوارم بتوانیم نتیجه ضعیف سال گذشته را جبران کنیم و جام قهرمانی را به ایران بیاوریم.

وی در خصوص شناختش از حریفان آسیایی گفت: در آسیا حریفان سختی داریم؛ کشتی‌گیران کره، قرقیز و ازبک از خوب‌های آسیا و جهان هستند. امیدوارم با آنالیزی که با مربیان داشته‌ایم بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. تنها برای کسب مدال طلا به میدان می‌رویم هر چند به قول آقای بنا نیازی نیست برای حضور در این مسابقات 100 درصد در پیک آمادگی باشیم و با آمادگی نسبی هم می‌توان نتیجه گرفت.


دارنده مدال طلای کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی تصریح: ترکیبی از جوانان و با تجربه‌ها در اردو هستند؛ البته کشتی‌گیران جوان در عین جوانی با تجربه هستند و در میادین مختلفی کشتی گرفته و افتخارآفرینی کرده‌اند و شاید تنها یکی دو کشتی‌گیر تجربه حضور در چنین میادینی را نداشته باشند.


گرایی درباره رسیدگی مسئولین به ورزش کشتی عنوان کرد: متاسفانه آنطور که باید رسیدگی شود، نشده است. کشتی‌گیران از قشر ضعیف جامعه هستند و نزدیک به 4 - 5 سال است کشتی‌گیران حقوق مناسبی ندارند.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.