صفحه اصلی فوتبال ظرفیت جایگاه تیم تراکتورسازی تکمیل شد
کری خوانی هواداران دو تیم

ظرفیت جایگاه تیم تراکتورسازی تکمیل شد

درج کننده خبر: زهرا پیشگیر
منبع: ورزش ما
ظرفیت جایگاه تیم تراکتورسازی تکمیل شد
درحالی‌که کمتر از یک ساعت تا آغاز مسابقه سپیدرود و تراکتورسازی باقی‌مانده، ظرفیت سکوهای تیم میهمان تکمیل‌شده و حدود 1500 تن از هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه حضور دارند.
کد خبر: 202789 تاریخ خبر: جمعه, 23 فروردین 1398 ساعت: 16:09:36 بازدید: 609
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ درحالی‌که کم‌تر از یک ساعت تا آغاز مسابقه باقی‌مانده، ظرفیت سکوهای تیم میهمان تکمیل‌شده و حدود 1500 تن از هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه حضور دارند.


*با مساعدت شهرداری رشت اتوبوس‌های این سازمان برای انتقال هواداران دو تیم سپیدرود و تراکتورسازی از میدان انتظام به سمت ورزشگاه سردار جنگل رشت از ساعت 14:30 در حال سرویس‌دهی است.


* دیدار دو تیم طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی در هوایی مطبوع و بهاری در دمای 19 درجه سلسیوس بالای صفر برگزار می‌شود.


*استقبال ضعیف هواداران تیم سپیدرود باعث شده است بسیاری از سکوهای ورزشگاه خالی بوده و به همین دلیل ترافیک روانی در اطراف ورزشگاه شاهد هستیم،کمتر از 4000 تن در ورزشگاه حضور داشته و هر لحظه بر تعداد هواداران افزوده می‌شود.* داوران و ناظر مسابقه با حضور در زمین چمن ورزشگاه از محل برگزاری دیدار دو تیم بازدید کردند.


*اتوبوس تیم فوتبال سپیدرود رشت در میان تشویق شدید هواداران این تیم وارد ورزشگاه شد، بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت در میان استقبال هواداران این تیم راهی رختکن شدند.


* اتوبوس تیم فوتبال تراکتورسازی دقایقی پیش در میان استقبال هواداران این تیم وارد ورزشگاه شد، جورج لیکنز سرمربی تراکتورسازی بلافاصله پس از ورود به ورزشگاه، وارد زمین مسابقه شده و از چمن ورزشگاه بازدید به عمل آورد.


* فروش شیپور و پرچم‌های هواداری در اطراف ورزشگاه رونق داشته و هواداران سپیدرود از شیپورهای سرخ‌رنگ استقبال کرده‌اند.* هواداران تراکتورسازی با شعار «ترتر» تیم خود را تشویق می‌کنند، در سوی مقابل هواداران سپیدرود رشت، کری خوانی برای تراکتوری‌ها را از ساعاتی پیش از آغاز بازی شروع کرده‌اند.*هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز توسط پنج دستگاه اتوبوس خود را از تبریز به رشت رساندند، تعدادی از هواداران این تیم نیز با ماشین‌های شخصی خود را به ورزشگاه سردار جنگل رشت رسانده‌اند.شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.