صفحه اصلی فوتسال شمس : وظیفه کمیته مربیان برگزاری کلاسها و دفاع از حقوق مربیان است

شمس : وظیفه کمیته مربیان برگزاری کلاسها و دفاع از حقوق مربیان است

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
شمس : وظیفه کمیته مربیان برگزاری کلاسها و دفاع از حقوق مربیان است
سرمربی سایق تیم ملی فوتسال گفت: وظیفه کمیته مربیان فوتسال برگزاری کلاسهای آموزشی و بروز رسانی قوانین و همچنین دفاع از حقوق آنها در مقابل باشگاهها است.
کد خبر: 168061 تاریخ خبر: شنبه, 15 دی 1397 ساعت: 12:33:17 بازدید: 572
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ حسین شمس در مورد انتخابش به عنوان رئیس کمیته کانون مربیان فوتسال، گفت: چند ماهی است که از طرف ذوالفقارنسب رئیس کانون مربیان فوتبال با من تماس ‌هایی داشتند و از من در خواست داشت در صورت امکان مسئولیت رئیس کمیته کانون مربیان فوتسال را بر عهده بگیرم که روز گذشته هم از طرف آقای سلطانی فر حکمم را دریافت کردم.

وی در ادمه تصریح کرد: کمیته کانون مربیان وظیفه برگزاری کلاسهای آموزشی و بروز رسانی،اطلاعات و قوانین جدید فوتسال  را بر عهده دارد تا مربیان با قوانین روز دنیا فوتسال بهتر آشنا شوند و یکی از کارهای دیگر این کمیته دفاع از حقوق مربیان در مقابل باشگاهها و حوزه کاری آنها است و در همه جای دنیا کانون مربیان برای دفاع از حقوق صنفی مربیان وجود دارد.


رئیس کمیته کانون مربیان در پاسخ به این سوال که بعضی از رسانه ها مدعی هستند با توجه به استعفای علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال و عباس ترابیان رئیس کمیته فنی آنها همچنان در کمیته فوتسال حضور  و فعالیت دارند، گفت: من این موضوع را پیگیری نکردم و فقط شنیده‌ام و تا آنجا که اطلاع دارم قرار است کفاشیان به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال و نایب رئیس فدراسیون فوتبال ماندگار شود.


وی در مورد انتخاب پرهیزگار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال گفت: پرهیزگار یک کارمند باسابقه فدراسیون فوتبال است و در جاهای مختلف فدراسیون مسئولیت داشته ما باید منتظر بمانیم که وی چه برنامه‌هایی دارد آیا وی ماندگار است یا خیر و در صورت ماندگاری چه اتفاق‌هایی قرار است در آینده برای فوتسال انجام دهد.


وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری که پرهیزگار سرپرست جدید کمیته فوتسال مدعی شده که می خواهد از تجربیات شما،وحید شمسایی و صادق درودگر استفاده کند آیا شما حاضرید با وی همکاری داشته باشید، گفت: برای من  پیشرفت فوتسال مهم است و مطمئن باشید که هر کاری از دستم بر بیاید برای این رشته انجام می‌دهم اما باید ببینم پیشنهاد چیست؟  اگر در کلاس کاری من باشد و  همچنین شخصیتم حفظ شود قطعا برای پیشرفت فوتسال قبول می‌کنم.


وی در پایان گفت: امروز اولین روز رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال است امیدوارم تیم ملی فوتبال ایران به نتیجه دلخواه که قهرمانی در آسیا است برسد و با قهرمانی خود یک بار دیگر آرامش را به فوتبال و فوتسال  کشور بیاورد و در پایان  این رقابتها مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال تصمیمات خوبی برای فوتسال بگیرند.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.