صفحه اصلی والیبال اعتراض بیش از اندازه به داور قابل قبول نبود

اعتراض بیش از اندازه به داور قابل قبول نبود

درج کننده خبر: حمید مدنی
منبع: ورزش ما
اعتراض بیش از اندازه به داور قابل قبول نبود
یگانه مجد ناظر بازی دیدار پیام و خاتم اردکان گفت: با اعتراضات بیش از اندازه به داور بازی به حاشیه رفت و پس از آن بازیکنان خاتم از زمین خارج شدند و دیگر در زمین مسابقه حضور نیافتند.
کد خبر: 167259 تاریخ خبر: چهارشنبه, 12 دی 1397 ساعت: 21:10:40 بازدید: 767
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ خلیل یگانه مجد ناظر فدراسیون دردیدار والیبال پیام مشهد -خاتم اردکان در مشهد گفت: با اعتراضات بیش از اندازه به داور بازی به حاشیه رفت و پس از آن بازیکنان خاتم از زمین خارج شدند و دیگر در زمین مسابقه حضور نیافتند. البته بازی در امتیاز 11 بر 9 به نفع پیام متوقف بود که با توجه به اعتراضات و بروز حواشی داور اول فراخوانده شد و در حضور مربیان پیشنهاداتی در خصوص ادامه دیدار مطرح شد اما تیم خاتم این موضوع را نپذیرفت و پس از پا فشاری بر این موضوع به آن‌ها گفتیم اگر قبول ندارید می‌توانید تشریف ببرید.

ناظر فدراسیون ادامه داد: در حالی که بازیکنان و کادر پیام در زمین حضور داشتند و آماده ادامه مسابقه بودند تیم خاتم سریعا به رختکن رفت و پس از آن اعلام کردند که دیگر شرایط حضور در زمین را ندارند. از آن‌ها چندین بار خواسته شد که برای ادامه کار بازیکنان خود را کنترل کنند اما متاسفانه از سوی تیم خاتم تصمیمی برای همکاری نبود و در نهایت حاضر به حضور در زمین نشدند.


وی ادامه داد: امروز در بازی اتفاقاتی پیش آمد که به هیچ عنوان از هیچ کدام از دو تیم انتظار چنین اعتراضات شدیدی به داور وجود نداشت. بازیکنان در برخی مواقع با اعتراضات شدید خود فشار زیادی به داور آوردند و همین مسئله عامل توقف بازی و بروز حواشی مختلف شد.


یگانه مجد در همین رابطه اظهار داشت :الان نمی توان نظر نهایی را اعلام کرد،گزارش کامل این دیدار از ابتدا تا زمانی که دو تیم از زمین خارج شدند را به فدارسیون خواهیم داد تا بعد از جلسه فدراسیون نتیجه نهایی این دیدار اعلام شود.
وی  ادامه داد:ناظر داوری و داور مسابقه در جلسه حضور دارند و در مورد کارت قرمز هایی که در ست پنجم بازیکنان گرفتند و سایر تصمیمات داوری توضیح خواهند داد.از بازیکنان و کادر فنی دو تیم انتظار صبر بیشتری داشتیم، گزارشات و اتفاقات این دیدار به صورت کامل به فدراسیون ارسال خواهد شد تا در خصوص نتیجه و جرائم انضباطی تصمیم گیری شود.


وی تاکید کرد این دیدار تکرار نخواهد شد و نتیجه نهایی بازی بعد از جلسه فدراسیون اعلام می شود.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.