صفحه اصلی کشتی انجام قرعه‌کشی مسابقات روز دوم

انجام قرعه‌کشی مسابقات روز دوم

درج کننده خبر: حمید مدنی
منبع: ورزش ما
انجام قرعه‌کشی مسابقات روز دوم
نفرات برتر مسابقات روز نخست مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان مشخص شدند.
کد خبر: 164759 تاریخ خبر: چهارشنبه, 05 دی 1397 ساعت: 22:26:08 بازدید: 726
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز (چهارشنبه) با برگزاری اوزان 57، 61، 70 و 86 کیلوگرم کشتی آزاد و 55، 63 و 77 کیلوگرم کشتی فرنگی در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد.

در پایان رقابت های روز نخست اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: 1- محمد طهماسبی (گلستان) 2- محسن ملکی (تهران) 3- میثم فیروزآبادی (همدان) و احسان سنچولی (گلستان) 5- رضا علیجان زاده (مازندران) و سجاد صالح پور (اصفهان) 7- نادر نصری (مازندران) 8- عرفان آئینی (تهران) 9- تقی رضوانی (آذربایجان شرقی) و سالار قیاسی چکا (لرستان)
61 کیلوگرم: 1- محمد نامجومطلق (گیلان) 2- رحمان رحیم پور (فارس) 3- میرعلی باوفا سادات (تهران) و علیرضا محمدحسنی (تهران) 5- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) و رضا اسدی پور (همدان) 7- روح اله نعمتیان (قم) 8- علی حاج آقا نیا (مازندران) و حامد رحیمی (البرز) 10- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی)
70 کیلوگرم: 1- مهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- ایمان رحمانی زاده (مازندران) 3- محمدرضا سرگو (البرز) و میثم نصیری (زنجان) 5- محمدجواد میرزاییان (لرستان) و وحید آهنگری (مازندران) 7- امیررضا اکبرزاده (مازندران) 8- امیرحسین حسینی (توابع تهران) 9- علیرضا کشاورز (فارس) و مجتبی عموزاد (مازندران)
86 کیلوگرم: 1- سیدعلی موسوی (گیلان) 2- حسین خداکرمی (مازندران) 3- رضا مظفری (مازندران) و حامد عاشق حسینی (توابع تهران) 5- آرش نیرآبادی (گلستان) 6- یحیی شکربیگی (کرمانشاه) 7- غلامرضا سالاروند (مرکزی) 8- محمدعلی ایمانی (آذربایجان شرقی) 9- امید کلیوند (همدان) 10- ساسان بریموندی (کرمانشاه)

کشتی فرنگی:
55 کیلوگرم: 1- مسیب اکبری (تهران) 2- علیرضا اسدی (اصفهان) 3- سعید سید احمدیان (خوزستان) و بهزاد شیرمرد (خوزستان) 5- عدنان مرادی (کردستان) و ایوب گراوند (هرمزگان) 7- مهدی قربانی صمد (قم) 8- محمد دانیالی (البرز) 9- عرفان فردی (گیلان) و ابوالفضل قنبری (لرستان)
63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- امید قادری فریمانی (خراسان رضوی) و محمدجواد رضایی (قم) 5- علیرضا شکوهی (فارس) و کرامت عبدولی (خوزستان) 7- فرشاد عیسوند (خوزستان) 8- امین قائدی فر (خوزستان) 9- رضا عباسی (البرز) 10- محمد سلطانی منفرد (خوزستان)
77 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان) 2- سامان نجم سهیلی (لرستان) 3- فرید محمدی (خراسان شمالی) و حمیدرضا جعفری (فارس) 5- امیر نامجو (فارس) و سید محمد چوبچیان (گیلان) 7- محمد سرخی نژاد (یزد) 8- حسن شیرمهد (توابع تهران) 9- هاشم محمودی (اردبیل) 10- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

رقابت های اوزان 60، 67، 82 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی و مسابقات اوزان 79، 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد فردا (پنج شنبه) برگزار می شود.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.



ad-banner
ad-banner