صفحه اصلی فوتسال نجاریان: فدراسیون فوتبال بر چه اساسی پرهیزکار را انتخاب کرد؟

نجاریان: فدراسیون فوتبال بر چه اساسی پرهیزکار را انتخاب کرد؟

درج کننده خبر: زهرا پیشگیر
منبع: ورزش ما
نجاریان: فدراسیون فوتبال بر چه اساسی پرهیزکار را انتخاب کرد؟
عضو هئیت رئیسه کمیته فوتسال گفت: فدراسیون فوتبال بر چه اساسی پرهیزکار را که هیچ آشنایی با فوتسال ندارد به عنوان سرپرست این کمیته انتخاب کرد.
کد خبر: 162305 تاریخ خبر: پنج شنبه, 29 آذر 1397 ساعت: 12:11:45 بازدید: 1052
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ سعید نجاریان بعد از استعفای علی کفاشیان و انتخاب داود پرهیزکار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال گفت:  در حال حاضر 4 دوره پیاپی با رای باشگاها عضو هئیت رئیسه کمیته فوتسال هستم و نزدیک به 25 سال در این رشته فعالیت و 18 سال هم باشگاهداری می‌کنم تاکنون اسمی از پرهیزکار نشنیده‌ام و وی را اصلا نمی‌شناسم. من  واقعا نمی‌دانم بر چه اساس فدراسیون فوتبال وی را به عنوان سرپرست کمیته فوتسال انتخاب کرده است و انتخاب پرهیزکار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال توهین به ما فوتسالی‌هاست.

وی در ادامه گفت: همیشه و در کشور ما همه آقایان مدعی هستند که چرا ما در مجامع بین‌المللی نماینده‌ای نداریم،‌ حال هم که  علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال توانسته نائب رئیسAFC و رئیس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی آسیا شود و در مجامع بین‌المللی، جهانی و آسیایی ایران را صاحب کرسی در فیفا کند قدر این موضوع را ندانسته و عذرش را در فوتسال و فوتبال ایران می خواهیم. این موضوع ۱۰ سال طول کشید تا  وی بتواند نائب رئیس AFC و رئیس کمیته فوتبال و فوتسال ساحلی آسیا شود.


عضو هیأت رئیسه کمیته فوتسال گفت: چقدر زمان می برد که آقای پرهیزکار بتواند جایگاه آقای کفاشیان را در آسیا به دست آورد،  مسئولین فدراسیون فوتبال فقط یک طرف قضیه را می‌بینند که قانون بازنشستگی در کشور اجرا شده، اما طرف دیگر را نمی‌بینند که چقدر هزینه شده تا امثالی مثل کفاشیان بتوانند جایگاهی در کنفدراسیون آسیا داشته باشند. همه ما فوتسالی‌ها عضو یک خانواده هستیم. صحبت من بحث شخصی یا انفرادی نیست،  من می دانم پرهیزکار شخصیت محترمی دارد و در فدراسیون فوتبال سابقه‌های متفاوتی داشته است.


وی گفت:  اگر پرهیزکار در فدراسیون فوتبال عملکرد و سابقه خوب و موفقی داشته چرا فدراسیون فوتبال  وی را در همان سمت‌های که موفق بوده نگه نداشته است. وی حتی یک تیم لیگ برتری در فوتسال را نمی‌شناسد چگونه می‌تواند در این رشته موفق باشد. ما می‌گوییم چرا فدراسیون فوتبال یک نفر از خانواده فوتسال را برای این کمیته انتخاب نکرده، است.


مدیر عامل باشگاه شهروند ساری گفت: کشورهای مختلف به خاطر تصمیم فدراسیون فوتبال ما را ملامت می‌کنند و می‌گویند کفاشیان که در کشور خودش هیچ عضو  و سمتی در فدراسیون ورزشی کشورش ندارد چگونه می‌تواند در کنفدراسیون آسیا حضور داشته باشد. اگر نگاهی به تشکیلات فدراسیون جهانی و دیگر کشورها داشته باشیم می‌بینیم افرادی که در فدراسیونهای ورزشی آن کشورها فعالیت می‌کنند ۶۰ یا ۴۰ سال سابقه مسئولیت ورزشی دارند چرا در کشور ما تصمیم عجولانه می‌گیرند.


وی گفت: قانونگذاران باید حداقل استثنائاتی در ورزش قائل می‌شدند تا رئیس کمیته فوتسال مجبور نشود استعفا دهد. ما فوتسالی‌ها اگر مشکل یا اختلافات خانوادگی داریم و یا در جریان مخالف هم قرار داریم، اما باز هم یک فوتسالی هستیم و دلمان برای این رشته می‌سوزد فدراسیون چه ادعایی نسبت به ما فوتسالی‌ها دارد؟  آنها حتی کمک نکردند که ما یک ساختمان مستقل برای فوتسال داشته باشیم  و آخرش هم  خود ما فوتسالی‌ها  با همیاری ،همکاری باشگاه‌های فوتسال پول خرید ساختمان را تهیه کردیم تا حداقل ساختمانی آبرومند در شان شخصیت فوتسال ایران داشته باشیم و اگر هم درخواست و یا حرفی می‌زنیم دلمان برای فوتسال می‌سوزد.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.