صفحه اصلی رزمی تعطیلی اردوی جودوکاران نابینا و کم‌بینا به خاطر نبود اعتبارات

تعطیلی اردوی جودوکاران نابینا و کم‌بینا به خاطر نبود اعتبارات

درج کننده خبر: زهرا پیشگیر
منبع: ورزش ما
تعطیلی اردوی جودوکاران نابینا و کم‌بینا به خاطر نبود اعتبارات
سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان گفت: بیش از یکماه است که اردوی تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان به دلیل نبود اعتبارات تعطیل شده و اگر این روند ادامه داشته باشد شرایط خوبی را برای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو نخواهیم داشت.
کد خبر: 162277 تاریخ خبر: پنج شنبه, 29 آذر 1397 ساعت: 09:55:31 بازدید: 949
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ محمدرضا حاج یوسف‌زاده بیان کرد: بعد از مسابقات جهانی پرتغال و بیش از یکماه است که اردوی جودوکاران نابینا و کم‌بینا به خاطر نبود اعتبارات تعطیل شده و هنوز خبری از برپایی اردو نیست. قرار بود بعد از مسابقات جهانی پرتغال تنها به مدت ۳ هفته اردوی جودوکاران برای تمدد اعصاب و ریکاوری تعطیل شود، اما الان بیش از یکماه است که اردو تعطیل شده و تداوم این روند سبب افت آمادگی جسمانی جودوکاران می‌شود.

وی گفت: امسال به دو تورنمنت بین‌المللی ژاپن در بهمن‌ماه و برزیل در اسفندماه دعوت شده بودیم که به دلیل بی‌پولی فدراسیون امکان اعزام به این دو تورنمنت وجود ندارد. در سال آینده چون در مسابقات کسب سهمیه باید شرکت کنیم، قطعا تعطیلی اردو به ضرر جودوکاران خواهد بود و این می‌تواند زنگ خطری برای کسب نتایج مثبت در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باشد.

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم‌بینایان خاطرنشان کرد: از ۱۰ روز پیش تاکنون به رییس انجمن جودوی نابینایان و کم‌بینایان تقاضای تشکیل اردو دادم که هنوز هیچ خبری از اردو نیست. اگر شرایط به همین شکل ادامه داشته باشد در روند آماده‌سازی جودوکاران با مشکل مواجه می‌شویم و من نمی‌توانم قول کسب مدالی را در مسابقات سال آینده بدهم.

یوسف‌زاده در پایان اضافه کرد: سال گذشته با توجه به موفقیت‌هایی که کسب کردیم نمودار رشد جودوکاران نابینا و کم‌بینا سیر صعودی و رو به رشدی را طی کرد، امسال اگر تعطیلی اردوی جودوکاران به همین شکل تداوم داشته باشد چون امکان کنترل و نظارت از نظر بدنی بر روی جودوکاران وجود ندارد، قطعا با افزایش وزن و کاهش عملکرد آنها روبرو خواهیم شد.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.