صفحه اصلی کشتی ملک بویری: مشکلات مالی داریم اما در لیگ جهانی شرکت می‌کنیم

ملک بویری: مشکلات مالی داریم اما در لیگ جهانی شرکت می‌کنیم

درج کننده خبر: زهرا پیشگیر
منبع: ورزش ما
ملک بویری: مشکلات مالی داریم اما در لیگ جهانی شرکت می‌کنیم
سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه گفت: با توجه به اینکه اغلب ملی‌پوشان بزرگسال به عضویت تیم بیمه رازی درآمده‌اند، ما می‌توانیم از کشتی‌گیران تیم ملی جوانان و امید استفاده کنیم.
کد خبر: 156588 تاریخ خبر: دوشنبه, 12 آذر 1397 ساعت: 08:10:47 بازدید: 413
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ ملک بویری با تاکید بر اینکه تیم سیناصنعت حتما در لیگ باشگاه‌های کشتی فرنگی جهان شرکت خواهد کرد، اظهار داشت: سعی می‌کنیم تیم خوبی برای شرکت در این رقابت‌ها ببندیم و حتما روی سکو برویم. سال گذشته ما دوم شدیم و سال قبلش هم قهرمان. امسال هم هدف‌مان این است که یکی از سکوها را به خود اختصاص دهیم.

وی در مورد لیست کشتی‌گیران تیمش برای حضور در این رقابت‌ها تصریح کرد: هنوز در مورد تیم به قطعیت نرسیده‌ایم. همچنان مشکلاتی داریم که امیدوار هستیم تا 3-4 روز دیگر این مشکلات مالی برطرف شود. با توجه به اینکه تیم بیمه رازی اغلب ملی‌پوشان بزرگسال را جذب کرده و فرد خاصی بدون قرارداد نمانده است، ما سعی می‌کنیم با کشتی‌گیران تیم‌های ملی جوانان و امید در لیگ جهانی شرکت کنیم.

بویری با اشاره به اینکه سیناصنعت از کشتی‌گیر خارجی نیز بهره خواهد برد، ادامه داد: 4 کشتی‌گیر خارجی در نظر داریم که دو روس و دو گرجستانی هستند و از بین آنها با دو نفر به توافق خواهیم رسید.

سرمربی نماینده کشتی فرنگی ایذه در مورد استارت تمرینات تیمش برای لیگ جهانی گفت: بچه‌ها خودشان تمرین می‌کنند اما اردوی‌مان را برای شرکت در مسابقات از 20 آذر احتمالا در اردبیل خواهیم زد.

 

مسابقات کشتی فرنگی لیگ باشگاه‌های جهان با حضور دو تیم بیمه رازی اردبیل و سیناصنعت ایذه روزهای 29 و 30 آذر ماه در اردبیل برگزار خواهد شد.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.