صفحه اصلی والیبال کعبی‌زاده: سلیمانی به فدراسیون اتهام زده و باید در این خصوص جواب دهد
نمی‌دانم والیبال بانوان تا کی قرار است درگیر حاشیه باشد

کعبی‌زاده: سلیمانی به فدراسیون اتهام زده و باید در این خصوص جواب دهد

درج کننده خبر: امیر مدنی
منبع: ورزش ما
کعبی‌زاده: سلیمانی به فدراسیون اتهام زده و باید در این خصوص جواب دهد
نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: اگر به هر دلیلی نتوانیم با باشگاه سر کنیم نباید به فدراسیون اتهام بزنیم. با اینکه خارج از وظیفه من بود اما وقت گذاشتم تا مشکل توپکا حل شود.
کد خبر: 144302 تاریخ خبر: سه شنبه, 15 آبان 1397 ساعت: 13:43:27 بازدید: 460
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ صدیقه کعبی‌زاده  درباره اظهارات فریبا سلیمانی سرمربی تیم والیبال بانوان توپکا مبنی بر اینکه فدراسیون در بحث انتخاب مربی دخالت داشته، اظهار داشت: من از چند روز پیش پیگیر کار این تیم هستم. به سلیمانی زنگ زدم و گفتم تکلیف تیم چیست گفت نمی‌دانم. با مدیرعامل تماس گرفتم اما او در جلسه بود و نتوانست صحبت کند.

وی افزود: این باشگاه هنوز قرارداد بازیکنان را ثبت‌ نکرده است. مدیرعامل به من زنگ زد و گفت ما در لیگ شرکت می‌کنیم با یک مربی دیگر گفتم چرا گفت حالا صحبت می‌کنیم. حدود ساعت 9 شب گذشته به سلیمانی زنگ زدم گفتم موضوع چیست گفت من مصاحبه کرده و حرف‌هایم را زده‌ام در حالی که من مصاحبه او را نخوانده بودم. فهمیدم در جلسه مشترک با مدیرعامل است به خاطر همین خواستم تلفن را روی اسپیکر بگذارد. او به من گفت فدراسیون برنامه دارد تا برای توپکا مربی انتخاب کند در حالی که وقتی باشگاه قرار شد در بخش بانوان تیمداری کند از ما استعلام گرفت و ما نام 3-4 مربی را دادیم.


کعبی‌زاده در ادامه با اشاره به اینکه سلیمانی به فدراسیون اتهام زده و باید در این خصوص جواب دهد، عنوان کرد: نمی‌دانم حالا چه اتفاقاتی افتاده است و برایم جای تعجب دارد که به فدراسیون اتهام زده‌اند. دست‌های پشت پرده یعنی چه؟ باشگاه برای حضور مردان در لیگ دسته یک مشکل داشت من انرژی گذاشتم و با رئیس فدراسیون و سازمان لیگ صحبت کردم تا مشکل آنها حل شده و این فرصت برای بانوان باشد تا در لیگ شرکت کنند. ما حمایت می‌کنیم حالا می‌گویند دست‌های پشت پرده. نمی‌دانم جامعه والیبال بانوان تا کی قرار است درگیر حاشیه شود؟ اگر به هر دلیلی نتوانیم با باشگاه سر کنیم نباید به فدراسیون اتهام بزنیم. با اینکه خارج از وظیفه من بود اما وقت گذاشتم تا مشکل توپکا حل شود.


نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال درباره اینکه بالاخره توپکا در لیگ شرکت می‌کند یا خیر، یادآور شد: من با شفقت صحبت کردم و گفتم بالاخره می‌خواهید تیم بدهید یا خیر که گفت مربی نداریم. اگر ما مربی معرفی کرده بودیم چطور حالا می‌گویند مربی نداریم؟ ما تا روز 12 آبان مهلت دادیم تیم‌ها مدارکشان را بفرستند و تا امروز هم تمدید کردیم اما 2 تیم توپکا و نشاط مدارکشان کامل نشد و هر دو تیم را از لیگ کنار گذاشتیم.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.