صفحه اصلی والیبال چه کسی در این بین واقعیت را نمی‌گوید؟
یک بام و دو هوا در والیبال

چه کسی در این بین واقعیت را نمی‌گوید؟

درج کننده خبر: امیر مدنی
منبع: ورزش ما
چه کسی در این بین واقعیت را نمی‌گوید؟
وضعیت نیمکت تیم ملی والیبال در پرده ای از ابهام قرار گرفته و شاهد تناقض در گفته های سرمربی تیم ملی و دبیر فدراسیون درباره وضعیت قرارداد سرمربی هستیم.
کد خبر: 143553 تاریخ خبر: دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت: 11:37:16 بازدید: 300
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ فدراسیون والیبال این روزها به صورت دقیق نظریه بی‌نظمی پیروی می‌کند و به نوعی هیچ چیزی سر جای خود نیست. وضعیت نامشخص این فدراسیون بی تردید دلیل اصلی بی نظمی های اخیر است.

از اتفاقات عجیبی که در جریان رقابت‌های لیگ برتر رخ می‌دهد گرفته تا اظهاراتی که درمورد موضوعات کلان‌تر فدراسیون عنوان می‌شود. به عنوان نمونه مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر در تهران برای هر بازی از ال‌ای‌دی‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند. در ادوار گذشته این تابلوها ثابت بودند و به دلیل پخش اکثر مسابقات نمای خوبی در قاب تلویزیون داشت، اما امسال برای هر بازی که البته پخش تلویزیونی هم ندارد، آقایان ال‌ای‌دی‌های تبلیغاتی را نصب و در پایان مسابقه جمع می‌کنند. شاید در این شرایط اقتصادی انجام این کار نه تنها سودی برای والیبال نداشته باشد بلکه ضرر هم داشته باشد. فقط باید امیدوار باشیم که سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی فکر تمام جوانب را کرده باشد و تنها به فکر منافع خود نباشد!


امیرحسین منظمی، دبیر فدراسیون والیبال هم از جمله افرادی است که این روزها خیلی خودش را با بیان اظهارات عجیب در رسانه‌ها مطرح می‌کند. شاید دلیل برخی از این صحبت‌ها این باشد که آقای دبیر سودای ریاست در سر دارد و می‌خواهد جانشین ضیاییِ بازنشسته شود.


امیرحسین منظمی در آخرین اظهارات خود در مورد قرارداد ایگور کولاکوویچ گفته «قرار است در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در خصوص ابقا یا برکناری سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری شود. خودم تصور می‌کنم احتمال ماندن این مربی خیلی کمتر از نماندن او باشد.»


این صحبت‌ها در شرایطی مطرح شده است که ایگور کولاکوویچ، در پاسخ به این سوال وضعیت قرارداد شما با فدراسیون ایران چگونه است، تصریح کرد: من تا اکتبر 2020 یا همان پایان بازی‌های المپیک با ایران قرارداد بستم. من چندین پیشنهاد در ماه آوریل از چند باشگاه اروپایی و ملی دریافت کردم که برای بعد از مسابقات قهرمانی جهان بودند. یکی از آنها که رسمی تر بود از بلگوری (تیم روسی) بود. از آن زمان من 2 سال قرارداد داشتم و خواستم درست و منصفانه با فدراسیون ایران برخورد کنم، بنابراین پیشنهاد رسمی آنها را به آقای ضیایی رساندم و از رئیس پرسیدم که چه کار کنم؟ آیا ما با هم ادامه می‌دهیم یا من به روسیه بروم؟ آقای ضیایی با هیأت رئیسه جمع شدند و تصمیم گرفتند که با من ادامه دهند و بر این اساس همکاری ما در ماه می تمدید شد.


اینها اظهاراتی بود که ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص قراردادش با فدراسیون ایران عنوان کرد. قصد بررسی عملکرد این مربی را نداریم؛ بلکه موضوع این است که چه کسی در این بین واقعیت را نمی‌گوید؟ همان هیأت رئیسه‌ای که منظمی می‌گوید باید در مورد ادامه همکاری ایگور تصمیم‌گیری کند، ظاهرا پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان نظر مثبت خود در خصوص تمدید قرارداد کولاکوویچ را اعلام کرده است!

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.