صفحه اصلی فوتبال حسین عبدی: به طور حتم در آینده‌ای نزدیک رقبای آسیایی حساب ویژه‌ای روی تیم‌های فوتبال بانوان ایران باز خواهند کرد

حسین عبدی: به طور حتم در آینده‌ای نزدیک رقبای آسیایی حساب ویژه‌ای روی تیم‌های فوتبال بانوان ایران باز خواهند کرد

درج کننده خبر: امیر مدنی
منبع: ورزش ما
حسین عبدی: به طور حتم در آینده‌ای نزدیک رقبای آسیایی حساب ویژه‌ای روی تیم‌های فوتبال بانوان ایران باز خواهند کرد
حسین عبدی، مدیر فنی تیم‌های ملی فوتبال بانوان درباره شرایط تیم ملی فوتبال بانوان گفت: اگر برنامه‌ریزی منظمی داشته باشیم، در سایه سازماندهی دقیق می‌توانیم کمتر از دو سال جزو تیم‌های خوب آسیا شویم.
کد خبر: 143044 تاریخ خبر: یکشنبه, 13 آبان 1397 ساعت: 14:37:36 بازدید: 422
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ حسین عبدی، مدیرفنی تیم‌های ملی فوتبال بانوان  اظهار داشت: بازیکنان تیم‌های فوتبال بانوان تشنه یادگیری هستند و در این راه نیز تلاش می‌کنند. خوشبختانه در بخش فوتسال بانوان شرایط خوب است. البته فوتسال بانوان برنامه‌های خود را زودتر شروع کرد و بازی‌های تدارکاتی خوب و زیادی را پشت سر گذاشت. امیدوارم در فوتبال بانوان نیز بتوانیم عملکرد شایسته‌ای داشته باشیم و به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.

وی درباره شرایط تیم فوتبال بزرگسالان اعزامی به رقابت‌های مقدماتی کسب سهمیه المپیک گفت: تیم آماده است و بازیکنان شرایط خوبی دارند. امیدوارم این تیم نیز مانند تیم زیر 16 سال و زیر 19 سال دختران از مرحله گروهی مقدماتی صعود کند. پس از آن با تدارک بهتر برای مراحل بالاتر برنامه‌ریزی کنیم.


مدیر فنی تیم‌های ملی فوتبال بانوان ادامه داد: معتقدم اگر این تیم‌ها را رها نکنیم و برنامه‌های آماده‌سازی آنها به صورت مستمر پیگیری شود، تا یک سال و نیم آینده فوتبال بانوان نیز رشد و پیشرفت خود را در سطح آسیا خواهد دید. تیم زیر 19 سال دختران در رقابت‌های مقدماتی بسیار خوب عمل کرد. تیم‌های آسیایی باید به پیشرفت تیم‌های ایرانی در همه رده‌های سنی عادت کنند. به طور حتم در آینده‌ای نزدیک رقبای آسیایی حساب ویژه‌ای روی تیم‌های فوتبال بانوان ایران باز خواهند کرد.


عبدی یادآورشد: البته در این میان چند موضوع را باید در نظر گرفت. مهم‌ترین موضوع سازماندهی تیم‌هاست که از سرپرست گرفته تا مربی و کادرفنی و پزشک تیم را شامل می‌شود. دومین موردی که باید در نظر داشت تماس مستقیم با تیم‌های بزرگ است. هرچه بازی‌های تدارکاتی بانوان ما بیشتر باشد، مسیر رسیدن به موفقیت سریع‌تر صورت خواهد گرفت.


وی در پاسخ به این سؤال که تیم فوتبال بانوان ایران با توجه به رقبای سرسختی که در آسیا دارد چه زمانی می‌تواند خودش را به جمع تیم‌های قدرتمند قاره برساند، تصریح کرد: قرار گرفتن در جمع تیم‌های برتر آسیا شاید حدود سه سال زمان بطلبد، اما من معتقدم با برنامه‌ریزی دقیق و پیگیری منظم برنامه‌ها در مدت زمان کمتر از دو سال می‌توانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.


مدیر فنی تیم‌های ملی فوتبال در خصوص پیش بینی نتایج تیم بانوان در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک گفت: رقبای سختی داریم. به هرحال برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کرد و خسته نشد. اگر در این دوره به موفقیت نرسیدیم، در دوره‌های بعد به طور حتم موفق خواهیم شد.

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.