صفحه اصلی کشتی جمشید خیرآبادی: تیم ملی کشتی فرنگی در ۵ وزن به سکوی جهانی بسیار نزدیک است

جمشید خیرآبادی: تیم ملی کشتی فرنگی در ۵ وزن به سکوی جهانی بسیار نزدیک است

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
جمشید خیرآبادی: تیم ملی کشتی فرنگی در ۵ وزن به سکوی جهانی بسیار نزدیک است
خیرآبادی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی امید گفت: ما هرگز ناامید نیستیم و همین که به همت فدراسیون کشتی و وزارت ورزش قرار است تیم کامل به رومانی برود جای خوشحالی دارد.
کد خبر: 135683 تاریخ خبر: یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت: 09:20:19 بازدید: 407
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ جمشید خیرآبادی با اشاره به استارت دوباره تمرینات تیم ملی امید اظهار داشت: در چند روز گذشته جلسه‌ای با آقای خادم در فدراسیون کشتی داشتم و او گفت که ان‌شاءالله تیم ملی امید با ترکیب کامل به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد. البته به همین منظور از هزینه‌های تیم زده شده و قرار است با حذف ماساژور، فیزیوتراپ، سرپرست و یکی دو مربی، به جایش کشتی‌گیران‌مان در همه اوزان به رومانی بروند. به خاطر هزینه‌ها، چاره‌ای غیر از این نبود. حالا تمرینات‌مان را دوباره در خانه کشتی پشت سر می‌گذاریم تا برای شرکت در جهانی آماده شویم.
وی در مورد اینکه ترکیب تیم ملی فرنگی بدون برگزاری مسابقه انتخابی بسته خواهد شد، ادامه داد: فرصت نبود و امکان حضور در تورنمنت بین‌المللی برای امیدها فراهم نشد که بتوانیم ابهامات موجود را در یک میدان خارجی برطرف کنیم. به همین دلیل به ناچار محک نهایی را در خانه کشتی از مدعیان 4 وزن به عمل خواهیم آورد.

سرمربی سابق تیم ملی فرنگی آذربایجان با تاکید بر اینکه با وجود وقفه‌ای که در تمرینات امیدها ایجاد شد و همچنین بحث‌های مربوط به عدم اعزام، این تیم همچنان نسبت به کسب نتیجه ناامید نیست، خاطرنشان کرد: ما هرگز ناامید نیستیم و همین که به همت فدراسیون کشتی و وزارت ورزش قرار است تیم کامل به رومانی برود جای خوشحالی دارد. مورد دیگر اینکه بچه‌ها در این مدت درست است در اردو نبودند اما ما کاملا با آنها در ارتباط بودیم و تمرینات‌شان را دورادور زیر نظر داشتیم. هرچند که زیر نظر خودمان تمرین نکردند اما از وضعیت‌شان بی‌اطلاع نیستیم. در این تیم 9 کشتی‌گیر در 10 وزن، سال آینده هم امکان حضور در جمع امیدها را دارند و این یک حُسن بزرگ است. ان‌شا‌ءالله که در جهانی بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم و این پیش‌درآمدی باشد برای المپیک ما. چون من اسم دیگر تیم امید را تیم المپیک می‌دانم، مهره‌هایی که می‌شود روی آنها برای المپیک سرمایه‌گذاری کرد.

دستیار محمد بنا در المپیک 2012 لندن همچنین به تیم ملی فرنگی بزرگسالان که مسابقات جهانی بوداپست را در پیش دارد، اشاره کرد و گفت: این مسابقه جهانی فوق‌العاده سخت است اما واقعیت این است که ما تیم بسیار خوبی داریم که در 5 وزن شانس اصلی مدال هستند. این را به خاطر روحیه دادن به تیم نمی‌گویم، آنها واقعا حداقل در 5 وزن به سکوی جهانی بسیار نزدیک هستند، ضمن اینکه سایر نفرات هم بدون شانس نیستند.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.