صفحه اصلی فوتسال برنامه کامل نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال

برنامه کامل نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال

درج کننده خبر: نویسنده
منبع: ورزش ما
مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال برگزار و طی آن برنامه کامل نیم فصل اول این مسابقات مشخص شد.
کد خبر: 16958 تاریخ خبر: چهارشنبه, 26 اردیبهشت 1397 ساعت: 15:00:14 بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ورزش ما، مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال امروز چهارشنبه در فدراسیون فوتبال برگزار شد که برنامه نیم فصل اول این مسابقات به این ترتیب است:

ـ هفته اول
نماینده سازمان لیگ (تاسیسات) – مس سونگون
* شهرداری ساوه – آتلیه قم
* آذرخش بندرعباس – ارژن شیراز
* گیتی پسند – مقاومت البرز
* مقاومت قرچک – حفاری اهواز
* سن ایچ ساوه – اهورا


ـ هفته دوم
شهرداری ساوه - نماینده سازمان لیگ (تاسیسات)
* ارژن شیراز- مس سونگون
* آتلیه قم – گیتی پسند
* شهروند – آذرخش
* مقاومت البرز – مقاومت قرچک
* اهورا – فرش آرا
* حفاری – سن ایچ


ـ هفته سوم
نماینده سازمان لیگ (تاسیسات) – ارژن
* گیتی پسند – شهرداری ساوه
* مس – شهروند
* مقاومت قرچک – آتلیه
* آذرخش – اهورا
* سن ایچ – مقاومت البرز
* فرش آرا – حفاری


ـ هفته چهارم
گیتی پسند - نماینده سازمان لیگ (تاسیسات)
* شهروند ساری – ارژن
* شهرداری ساوه- مقاومت قرچک
* اهورا – مس
* آتلیه – سن ایچ
* حفاری – آذرخش
* مقاومت البرز – فرش آرا


ـ هفته پنجم
نماینده سازمان لیگ (تاسیسات) – شهروند ساری
* مقاومت قرچک – گیتی پسند
* ارژن شیراز – اهورا
* سن ایچ – شهرداری ساوه
* مس – حفاری
* فرش آرا – آتلیه
* آذرخش – مقاومت البرز


ـ هفته ششم
مقاومت قرچک - نماینده سازمان لیگ (تاسیسات)
* اهورا – شهروند ساری
* گیتی پسند – سن ایچ
* حفاری – ارژن
* شهرداری ساوه – فرش آرا
* مقاومت البرز – مس
* آتلیه – آذرخش


ـ هفته هفتم
نماینده سازمان لیگ (تاسیسات) – اهورا
* سن ایچ – مقاومت قرچک
* شهروند ساری – حفاری
* فرش آرا – گیتی پسند
* ارژن – مقاومت البرز
* آذرخش – شهرداری ساوه
* مس – آتلیه


ـ هفته هشتم
سن ایچ - نماینده سازمان لیگ (تاسیسات)
* حفاری – اهورا
* مقاومت قرچک – فرش آرا
* مقاومت البرز – شهروند
* گیتی پسند – آذرخش
* آتلیه – ارژن
* شهرداری ساوه – مس


ـ هفته نهم
نماینده سازمان لیگ (تاسیسات) – حفاری
* فرش آرا – سن اینچ
* اهورا – مقاومت
* آذرخش – مقاومت قرچک
* شهروند – آتلیه
* مس – گیتی پسند
* ارژن – شهرداری ساوه


ـ هفته دهم
فرش آرا - نماینده سازمان لیگ (تاسیسات)
* مقاومت البرز – حفاری
* سن ایچ – آذرخش
* آتلیه – اهورا
* مقاومت قرچک – مس
* شهرداری ساوه – شهروند
* گیتی پسند – ارژن


ـ هفته یازدهم
نماینده سازمان لیگ (تاسیسات) – مقاومت البرز
* آذرخش – فرش آرا
* حفاری – آتلیه
* مس – سن ایچ
* اهورا – شهرداری ساوه
* ارژن – مقاومت قرچک
* شهروند – گیتی پسند


ـ هفته دوازدهم
* آذرخش - نماینده سازمان لیگ (تاسیسات)
* آتلیه – مقاومت البرز
* فرش آرا – مس
* شهرداری ساوه – حفاری
* سن ایچ – ارژن
* گیتی پسند – اهورا
* مقاومت قرچک – شهروند


ـ هفته سیزدهم
نماینده سازمان لیگ (تاسیسات) – آتلیه
* مس – آذرخش
* مقاومت البرز – شهرداری ساوه
* ارژن – فرش آرا
* حفاری – گیتی پسند
* شهروند – سن ایچ
* اهورا – مقاومت قرچک


اسامی تیم های میزبان اول آمده است.

دیدگاه ها
لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.